Squashist

Squash on üks kiiremaid spordialasid maailmas, kus palli liikumiskiirus võib kohati olla ligi 200 km tunnis. See põnev spordiala sobib kõigile. Ainuke tingimus mänguga alustamiseks on oskus pallile pihta saada. Esmapilgul kerge mäng osutub peagi avastuste maaks, sest iga sammuga paremuse suunas tundub, et võimalusi tekib järjest juurde ning sellega ka hasart paremini mängida.

Squashi harrastamisel  ei ole vastunäidustusi. Igaüks saab mängida  vastavalt oma võimekusele, kuid nii tehniliste oskuste kui füüsilise võimekuse kasvades muutub mäng üha intensiivsemaks ja põnevamaks.  Peale lõbusa mängu ja hea stressileevendaja on squash nii füüsilise kui vaimse poole pealt üks nõudlikumaid spordialasid. Olles üks suurimaid kaloripõletajaid, vaid tunniajase treeninguga võib põletada 750 - 1000 kalorit, parandab squash lihaste toonust, kiirust, vastupidavust, reaktsiooni ja käe-silma koordinatsiooni.  

Squash on ainulaadne spordiala, kus kaks mängijat võistlevad külg-külje kõrval väikesel territooriumil. Eduka mängu aluseks on head füüsilised võimed ning  õige reketi käsitsemine, mis võimaldab hetkega olla valmis nii eestkäe kui ka tagantkäe löökideks. See on mäng, kus  võitjat ei määra ära mitte ainult füüsiline vastupidavus, löögi tugevus ja mängija kiirus, vaid ka oskus vastane taktikalise mõtlemisega üle mängida.

Squash on efektiivne treening minimaalse ajaga, mis sobib hästi tänapäeva kiire elutempo juurde.