Juuniorid

2020 Juunioride EMV jäid COVID-19 eriolukorra tõttu ära. 

2019

11.mai  2019 Tallinnas Tondi Tennisekeskuses

PILDID

U11

  1. Oskar Talts - ESA
  2. Hugo Arvisto - ESA
  3. Ketlin Niinepuu-ESA
  4. Uku - Paul Ranne- ESA

DETAILSED TULEMUSED

U15

U15 vanusegrupp mängis U19 turniiril ja arvesse läksid omavahel mängitud mängud. 

  1. Martin Etverk - ESA
  2. Kaspar Simuman - ESA
  3. Christin -Anette Morin - Castor Squash
 

U19

Turniiri favoriidid Henrik Kurm ja Walter H Veedla liikusid probleemideta finaali, kus sel korral Veedla võttis kindla 3-0 võidu ( 11: 4; 11:4;11:6). Kolmanda koha saavutas Eveli Mälk, kes otsustavas kohamängus alistas geimidega 3 - 0 (11:6;11:5;11:6) Regina Reimaa.

  1. Walter Herold Veedla - Castor Squash
  2. Henrik Kurm - ESA
  3. Eveli Mälk - Castor Squash
  4. Regina Reimaa- Valga TSK
  5. Laura-Liisa Lilleleht - Castor Squash
  6. Martin Etverk - ESA
  7. Kaspar Simulman- ESA
  8. Christin- Anette Morin - Castor Squash

DETAILSED TULEMUSED

2018

Tondi Tennisekeskus 20.mai 2018

U9

  1. Hugo Arvisto -ESA
  2. Oskar Talts - ESA
  3. Sebastian Richardson- ESA
U13
  1. Christin – Anette Morin – Castor SqK
  2. Martin Etverk – USTA
  3. Karmo Aab – Valga TSK
  4. Kaspar Simulman – USTA
  5. Marie Alas – Castor SqK
  6. Raiko Leomar – USTA
  7. Mattias Richard Vain – Castor SqK
  8. Gregor Lilleleht – Castor SqK

U17

  1. Henrik Kurm – ESA
  2. Eveli Mälk – Castor SqK
  3. Regina Reimaa – Valga TSK
  4. Laura- Liisa Lilleleht – Castor SqK
  5. Lauri Laud – Castor SqK
  6. Johanna Maria Kosk- Castor SqK
  7. Maria Post – Castor SqK
U19
  1. Henrik Kurm – ESA
  2. Walter Herold Veedla – Castor SqK
  3. Margus Lomp – ESA
  4. Eveli Mälk – Castor SqK
  5. Regina Reimaa – Valga TSK
  6. Laura-Liisa Lilleleht – Castor SqK
  7. Laura Laud – Castor SqK


2017

21.mai Tere Tennisekeskus, Tallinn

U21

  1. Margus Lomp - ESA
  2. Walter Herold Veedla - Castor SqK
  3. Henrik Kurm - ESA
  4. Janvel Anderson - Castor SqK
  5. Eveli Mälk - Castor SqK
  6. Laura-Liisa Lilleleht - Castor SqK
U19

  1. Henrik Kurm - ESA
  2. Margus Lomp - ESA
  3. Gregor Roop - Valga TSK
  4. Laura-Liisa Lilleleht - Castor SqK
  5. Laura Laud - Castor SqK
  6. Janeli Kaelep - Castor SqK
U15
  1. Eveli Mälk - Castor SqK
  2. Regina Reimaa - Valga TSK
  3. Triinu Veider - Castor SqK
  4. Heli Tomson - Castor SqK
  5. Laura - Liis Pahk - Castor SqK
  6. Erik Lille - Castor SqK
  7. Lauri Laud - Castor SqK
U13

  1. Martin Etverk- TSRC
  2. Karmo Aab- Valga TSK
  3. Karl -Gregor Pruuli - Valga TSK
  4. Maria Post- Castor SqK
  5. Peeter Post - Castor SqK
  6. Marie Alas - Castor SqK


2016

21.mai Metro Squashiklubis

U13

  1. Eveli Mälk – Castor SqK
  2. Loona Olesk – Castor SqK
  3. Mariana Vall – Tallinn Squash Rackets Club
  4. Karl- Gregor Pruuli – Valga TSK
  5. Karmo Aab – Valga TSK
  6. Mairon Duberg – Valga TSK
  7. Marie Alas – Castor SqK
 
U15
  1. Henrik Kurm – ESA
  2. Gregor Roop – Valga TSK
  3. Karl- Robert Mõttus- Valga TSK
  4. Regina Reimaa – Valga TSK
  5. Erik Lille – Castor SqK
  6. Triinu Veider – Castor SqK
  7. Laura -Liis Pahk – Castor SqK
  8. Heli Tomson - Castor SqK
  9. Jenny Urmaste – Castor SqK
  10. Aurelia Pärtelson – Castor SqK
 
U19
 
  1. Margus Lomp – ESA
  2. Janevel Andrson – Castor SqK
  3. Walter Herold Veedla – Castor SqK
  4. Henrik Kurm – ESA
  5. Kirsika Kikkas – Castor SqK
  6. Liisbeth Pahk – Castor SqK

Detailse tulemused

2004
23.05.2004, Metro Squashiklubi,Tallinn

(U19)
1.PAULPIIK
2.LAURI KITSING
3.TAAVITAMMSAAR
FINAAL
PIIK – KITSING 3-1

U15
1.KRISTJAN PETTAI
2.ANDERO MARDO
3.JAANUS PETTAI
 
FINAAL
PETTAI – MARDO 2-0