Mehed

2020

8-9.veerbuar 2020 Tondi Tennisekeskus , Tallinn

  1. Kristjan Pettai
  2. Paavo Piik
  3. Paul Piik
  4. Priit Lumi
  5. Jaanus Pettai
  6. Andri Talts
  7. Silver Saia
  8. Rasmus Kurm
  9. Henrik Kurm
  10. Margus Lomp
  11. Walter Herold Veedla
  12. Ardo Nõmm
  13. Taaniel Sepp
  14. Espar Samblik
  15. Janvel Anderson
  16. Tiit Elmest
  17. Taavi Tammsaar
  18. Kaarel Simm
  19. Ivar Puusepp
  20. Roland Ilves
  21. Indrek Viikmaa
  22. Raul Sink
  23. Raivo Mitt
  24. Hannes arvisto
  25. Jaan Kurm
  26. Argo Kästik
  27. Toivo Annus
  28. Eino Vaarala
  29. Meelis Vallaste
  30. Aivar Kommisaar
  31. Oliver Oberg
  32. Hillar Joon
 
2019
 
9-10.veerbuar 2019, Tondi Tennisekeskus Tallinn
  1. Paavo Piik - ESA
  2. Kristjan Pettai - TSRC
  3. Paul Piik - ESA
  4. Priit Lumi - ESA
  5. Walter Herold Veedla - Castor Squash
  6. Rasmus Kurm - ESA
  7. Henrik Kurm - ESA
  8. Taaniel Sepp - ESA
  9. Silver Saia - ESA
  10. Karl Kull - TSRC
  11. Ivar Puusepp - Tääksi SqK
  12. Ardo Nõmm - Castor Squash
  13. Kaarel Simm - ESA
  14. Janvel Anderson - Castor Squash
  15. Imre Kuusk - Saaremaa SqK
  16. Toivo Annus - ESA
  17. Erkki Kiiver - Saaremaa SqK
  18. Jaak Heinla - Pärnu SqK
  19. Kristjan Sinisoo - Tääksi SqK
  20. Meelis Vallaste - Saaremaa SqK
  21. Tiit Elmest - ESA
  22. Raul Sink - Saaremaa SqK
  23. Eino Vaarala - Pärnu SqK
  24. Henri Aalmann - Tartu SqK
  25. Indrek Viikmaa - Castor SqK
  26. Hannes Arvisto - ESA
  27. Hillar Joon - TSRC
  28. Janno Kangur - Pärnu SqK
  29. Aivar Kommisaar - Tääkis SqK
  30. Raivo Mitt - TSRC

 

2018

  1. Paul Piik - ESA
  2. Krstjan Pettai - TSRC
  3. Paavo Piik - ESA
  4. Priit Lumi - ESA
  5. Andri Talts - ESA
  6. Walter Herold Veedla - Castor Squash
  7. Tauri Talu - TSRC
  8. Jaanus Pettai - TSRC
  9. Margus Lomp - ESA
  10. Silver Saia - ESA
  11. Taaniel Sepp - ESA
  12. Janvel Anderson - Castor Squash
  13. Henrik Kurm - ESA
  14. Kaarel Simm - ESA
  15. Karl Kull
  16. Erkki Kiiver
  17. Espar Samblik
  18. Toivo Annus - ESA
  19. Ardo Nõmm -Castor Squash
  20. Raul Sink - Saaremaa Squashiklubi
  21. Tiit Elmest
  22. Indrek Ots - Tartu Squahsiklubi
  23. Indrek Ottis
  24. Aivar Kommisaar - Tääksi Squashiklubi
  25. Indrek Viikmaa - Castor Squash
  26. Meelis Vallaste - Saaremaa Squashiklubi
  27. Eino Vaarala - Castor Squash
  28. Henri Aalmann - Tartu Squahsiklubi
  29. Rait Roseniit - Castor Squash
  30. Raivo Mitt
  31. Guido Kaasik


2017

Tere Tennisekeskus 11.-12.veebruar.2017

  1. Paul Piik - Eesti Squashiakadeemia
  2. Jaanus Pettai - Tallinn Squash Rackets Club
  3. Kristjan Pettai - Tallinn Squash Rackets Club
  4. Paavo Piik
  5. Andri Talts - Eesti Squashiakadeemia
  6. Kaarel Simm
  7. Rasmus Kurm - Eesti Squashiakadeemia
  8. Silver Saia
  9. Priit Lumi
  10. Walter Herold Veedla- Castor Squashiklubi
  11. Janvel Anderson- Castor Squashiklubi
  12. Tauri Talu
  13. Henrik Kurm- Eesti Squashiakadeemia
  14. Espar Samblik
  15. Jaak Heinla  - Castor Squashiklubi
  16. Raivo Mitt
  17. Karl Kull
  18. Taaniel Sepp
  19. Taavi Tammsaar
  20. Erkki Kiiver
  21. Kristjan Sinisoo
  22. Indrek Ottis - Tallinn Squash Rackets Club
  23. Ardo Nõmm - Castor Squashiklubi
  24. Guido Kaasik
  25. Tiit Elmest
  26. Meelis Vallaste
  27. Märt Kasak
  28. Toivo Annus
  29. Raul Sink
  30. Hillar Joon
  31. Aivar Kommisaar - Tääksi Squashiklubi
  32. Ivar Puusepp

Detailsed tulemused

2016

13 - 14.veebruar.16 Metro Squash

Paremusjärjestus:

  1. Jaanus Pettai - Tallinn Squash Rackets Club
  2. Paul Piik - Eesti Squashiakadeemia
  3. Priit Lumi - Castor Squashiklubi
  4. Kristjan Pettai - Tallinn Squash Rackets Club
  5. Meelis Prett
  6. Kaarel Simm
  7. Rasmus Kurm  - Eesti Squashiakadeemia
  8. Jaan Kurm 
  9. Andri Talts - Eesti Squashiakadeemia
  10. Silver Saia
  11. Taaniel Sepp
  12. Erkki Kiiver
  13. Margus Lomp - Eesti Squashiakadeemia
  14. Rain Kirjanen
  15. Janvel Anderson - Castor Squashiklubi
  16. Ardo Nõmm - Castor Squashiklubi
  17. Espar Samblik
  18. Kristjan Sinisoo
  19. Jaak Heinla- Castor Squashiklubi
  20. Eino Vaarala - Castor Squashiklubi
  21. Toivo Annus
  22. Raul Sink
  23. Raivo Mitt
  24. Tiit Elmest
  25. Indrek Ait
  26. Indrek Viikmaa - Castor Squashiklubi
  27. Silver Hang
  28. Meelis Vallaste
  29. Märt Kasak -Tartu Squashiklubi
  30. Guido Kaasik
  31. Henrik Kurm - Eesti Squashiakadeemia
  32. Hillar Joon

Detailsed tulemused

2015

  1. Jaanus Pettai
  2. Kristjan Pettai
  3. Andri Talts
  4. Priit Lumi
  5. Paul Piik
  6. Tauri Talu
  7. Zoran Grojic
  8. Kaarel Simm
  9. Rasmus Kurm
  10. Jaan Kurm
  11. Janno Kangur
  12. Rain Kirjanen
  13. Ivar Puusepp
  14. Espar Samblik
  15. Taaniel Sepp
  16. Erki Vall
  17. Silver Saia
  18. Jaak Heinla
  19. Kristjan Sinisoo
  20. margus Lomp
  21. Kristo Pukk
  22. Janvel Anderson
  23. Tiit Elmest
  24. Ardo Nõmm
  25. Erkki Kiiver
  26. Indrek Viikmaa
  27. Toivo Annus
  28. Urmas Lääne
  29. Raivo Mitt
  30. Eino Vaarala
  31. Hillar Joon
  32. Marek Veiberg - katkestas vigastuse tõttu

2014

  1. Kristjan Pettai 
  2. Meelis Prett 
  3. Paul Piik
  4. Jaanus Pettai 
  5. Priit Lumi
  6. Andri Talts 
  7. Tauri Talu 
  8. Zoran Grojic 
  9. Rasmus Kurm 
  10. Jaan Kurm 
  11. Jaak Heinla 
  12. Kristjan Sinisoo 
  13. Karl Kull 
  14. Espar Samblik 
  15. Margus Kask 
  16. Tiit Elmest 
  17. Ivar Puusepp 
  18. Taaniel Sepp 
  19. Erkki Kiiver 
  20. Kaarel Simm 
  21. Indrek Viikmaa 
  22. Marek Veiberg 
  23. Silver Saia 
  24. Raivo Mitt 
  25. Toivo Annus 
  26. Meelis Vallaste 
  27. Roland Ilves 
  28. Raul Sink 
  29. Eino Vaarala 
  30. Margus Lomp 
  31. Hannes Arvisto
  32. Toomas Õige
pronksi mäng PAul Piik vs Jaanus Pettai  3-1 (11-6,12-10,6-11,11-6).

2013

  1. Jaanus Pettai
  2. Kristjan Pettai
  3. Paul Piik
  4. Meelis Prett
  5. Andri Talts
  6. Rauno Tiesel
  7. Priit Lumi
  8. Jaak Heinla
  9. Lauri Kitsing
  10. Toomas Vallikivi
  11. Zoran Grojic
  12. Ivar Puusepp
  13. Kristjan Sinisoo
  14. Erki Vall
  15. Toivo Annus
  16. Espar Samblik
  17. Tiit Elmest
  18. Raivo Mitt
  19. Janno Kangur
  20. Andre Leguss
  21. Taaniel Sepp
  22. Ardo Nõmm
  23. Eino Vaarala
  24. Indrek Viikmaa
  25. Silver Saia
  26. Toomas Õige
  27. Kristo Pukk
  28. Marek Veiberg
  29. Mikk Piiber
  30. Raul Sink
  31. Riho Sokko
  32. Jaan Kurm-loobus vigastuse tõttu
Poolfinaalid:
pronksi mäng: Paul Piik vs. Meelis Pretti 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:3).
finaal:Jaanus Pettai vs Kristjan Pettai 3:2 (11:4, 11:9, 9:11;11:13, 11:7)

2012

  1. Paul Piik
  2. Kristjan Pettai
  3. Andero Mardo
  4. Rasmus Kurm
  5. Andri Talts
  6. Taavi Himmist
  7. Zoran Grojic
  8. Tauri Talu
  9. Kaarel Simm
  10. Marek Pärtel
  11. Ivar Puusepp
  12. Jaan Kurm
  13. Rauno Tiesel
  14. Jaak Heinla
  15. Priit Lumi
  16. Magnus Igasta
  17. Toomas Vallikivi
  18. Kristjan Sinisoo
  19. Marek Veiberg
  20. Indrek Ait
  21. Toivo Annus
  22. Indrek Viikmaa
  23. Kaspar Listra
  24. Toomas Õige
  25. Erki Vall
  26. Mihkel Kannik
  27. Espar Samblik
  28. Silver Hang
  29. Raivo Mitt
  30. Eino Vaarala
  31. Hillar Joon
  32. Andre Leguss

2011.

  1. Paul Piik
  2. Kristjan Pettai
  3. Meelis Prett
  4. Andri Talts
  5. Paavo Piik
  6. Rasmus Kurm
  7. .........
  8. Tauri Talu, Erki Vall
  9. Jaanus Pettai
  10. Zoran Grojic
  11. Taavi Himmist
  12. Ken-Kristjan Toomjõe
  13. Kristjan Sinisoo
  14. Toivo Annus
  15. ..........
  16. Rauno Tiesel, Indrek Rammo
  17. Jaan Kurm
  18. Toomas Vallikivi
  19. Ivar Puusepp
  20. Indrek Ait
  21. Mihkel Kannik
  22. Kaspar Listra
  23. Raivo Mitt
  24. Andre Leguðs
  25. Jaak Heinla
  26. Mikk Piiber
  27. Eino Vaarala
  28. Espar Samblik
  29. Indrek Viikmaa
  30. Hillar Joon
  31. .........
  32. Indrek Orro, Reigo Kala

2010.

  1. Paul Piik
  2. Paavo Piik
  3. Meelis Prett
  4. Andri Talts
  5. Kristjan Pettai
  6. Toomas Vallikivi
  7. Zoran Grojic
  8. Tauri Talu
  9. Rauno Tiesel
  10. Jaanus Pettai
  11. Rasmus Kurm
  12. Ken-Kristjan Toomjõe
  13. Artur Talihärm
  14. Toivo Annus
  15. Kristjan Sinisoo
  16. Tiit Elmest
  17. Jaan Kurm
  18. Indrek Ait
  19. Toomas Õige
  20. Espar Samblik
  21. Jaak Heinla
  22. Marko Kurs
  23. Raivo Mitt
  24. Ivar Puusepp
  25. Indrek Rammo
  26. Eino Vaarala
  27. Indrek Orro
  28. Rein Pruuli
  29. Indrek Viikmaa
  30. Hillar Joon

2009.

  1. Paul Piik
  2. Paavo Piik
  3. Lauri Kitsing
  4. Rauno Tiesel
  5. Jaanus Pettai
  6. Andri Talts
  7. Toomas Vallikivi
  8. Andero Mardo
  9. Marek Pärtel
  10. Indrek Pitk
  11. Kristjan Pettai
  12. Zoran Grojic
  13. Risto Rossar
  14. Andre Toomjõe
  15. --- 
  16. Andre Leguðs; Indrek Rammo
  17. Rasmus Kurm
  18. Kristjan Sinisoo
  19. Dmitri Zhuchkov
  20. Marek Mesi
  21. Rein Pruuli
  22. Toivo Annus
  23. Raivo Mitt
  24. Tauri Talu
  25. Jaak Heinla
  26. Ivar Puusepp
  27. Kaspar Listra
  28. Sergei Shirokov
  29. Eino Vaarala
  30. Toomas Õige
  31. Riho Sokko
  32. Reigo Kala

2008.

  1. Paul Piik
  2. Paavo Piik
  3. Meelis Prett
  4. Lauri Kitsing
  5. Tauri Talu
  6. Kristjan Pettai
  7. Andri Talts
  8. Jaanus Pettai
  9. Toomas Vallikivi
  10. Andero Mardo
  11. Indrek Pitk
  12. Rasmus Kurm
  13. Zoran Grojic
  14. Marek Mesi
  15. Kristjan Sinisoo
  16. Risto Rossar
  17. Jaan Kurm
  18. Erki Vall
  19. Indrek Ait
  20. Brayan Velgre
  21. Ivar Puusepp
  22. Toivo Annus
  23. Tiit Elmest
  24. Andre Toomjõe
  25. Raivo Mitt
  26. Sergei Širokov
  27. Toomas Õige
  28. Dmitri Žutškov
  29. Rain Ignatjev
  30. Jaak Heinla
  31. Rein Pruuli
  32. Mikk Piiber

2007.

1. Paul Piik
2. Paavo Piik
3. Indrek Pitk
4. Andri Talts
5. Meelis Prett
6. Tauri Talu
7. Marek Pärtel
8. Zoran Grojic
9. Rauno Tiesel
10. Lauri Kitsing
11. Rasmus Kurm
12. Taavi Tammsaar
13. Kaarel Simm
14. Risto Rossar
15. Eero Antons
16. Kristjan Pettai
17. Toomas Vallikivi
18. Jaanus Pettai
19. Kristjan Sinisoo
20. Raivo Mitt
22. Andero Mardo, Erki Kaur
23. Rein Pruuli
24. Andre Legušs
25. Rain Ignatjev
26. Ülo Kallas
28. Sergei Shirokov, Marek Mesi
29. Toivo Annus
30. Erik Liiv
31. Oleg Rodionov

Poolfinaalid
: Paul Piik - Indrek Pitk 3/0; Paavo Piik - Andri Talts 3/0
Finaal: Paul Piik - Paavo Piik 3/1 (5-9; 10-8; 9-7; 9-2)
Pronksimäng: Indrek Pitk - Andri Talts 3/0 (9-4; 9-0; 9-6)

2006.
1. Paul Piik 
2. Rauno Tiesel 
3. Meelis Prett 
4. Marek Pärtel 
5. Andri Talts 
6. Kaarel Simm 
7. Rasmus Kurm 
8. Risto Rossar 
9. Indrek Pitk 
10. Tauri Talu 
11. Eero Antons
12. Zoran Grojic
13. Marek Mesi
14. Andre Leguðs
15. Raivo Mitt
16. Lauri Kitsing
17. Reigo Randmets
18. Jaan Kurm
19. Toomas Vallikivi
20. Ülo Kallas
21. Indrek Rammo
22. Andero Mardo 
23. Jaanus Jõgi
24. Rain Ignatjev 
25. Kristjan Sinisoo 
26. Anri Treifeldt 
27. Erik Liiv
28. Henri Käsper 
29. Tarmo Pikk
30. Rain Puhk
31. Asso Lankots 
32. Indrek Ait

poolfinaalid: Piik - Pärtel 3:0, Tiesel - Prett 3:1
finaal: Piik - Tiesel 3:1 (10:8, 9:4, 8:10, 9:0)
pronksimäng: Prett - Pärtel 3:2 (5:9, 9:3, 2:9, 10:9, 9:4)

2005.
1. Paul Piik
2. Rauno Tiesel 
3. Marek Pärtel
4. Indrek Pitk
5. Meelis Prett
6. Tauri Talu
7. Risto Rossar
8. Jaanus Pruuli
9. Andri Talts
10. Rasmus Kurm
11. Kaarel Simm
12. Taavi Tammsaar
13. Anri Treifeldt
14. Eero Antons
15. Reigo Randmets
16. Henri Käsper
17. Zoran Grojic
18. Tiit Elmest
19. Raivo Mitt
20. Rain Ignatjev
21. Asso Lankots
22. Rein Pruuli
23.-24. Jaan Kurm
23.-24. Jaanus Jõgi
25. Tarmo Pikk
26. Toomas Vallikivi
27. Kristjan Sinisoo
28. Toivo Annus
29. Erki Kaur
30.-32. Marek Mesi
30.-32. Andre Leguðs
30.-32. Veikko Toomere 

 

poolfinaalid: Piik - Pärtel 3:1, Tiesel - Pitk 3:1
finaal: Piik - Tiesel 3:2 (16:17, 15:14, 9:15, 15:8, 15:11)
pronksimäng: Pärtel - Pitk 3:0

 

 

2004.
1. Paavo Piik
2. Paul Piik
3. Rauno Tiesel
4. Jaanus Pruuli
5. Lauri Kitsing
6. Andri Talts
7. Marek Pärtel
8. Indrek Pitk
9. Meelis Prett
10. Rasmus Kurm
11. Risto Rossar
12. Tauri Talu
13. Kaarel Simm
14. Zoran Grojiè
15. Reigo Randmets
16. Marek Mesi
17. Anri Treifeldt
18. Artur Talihärm
19. Jaanus Jõgi 
20. Taavi Tammsaar
21. Toivo Annus
22. Kristjan Sinisoo
23. Toomas Vallikivi
24. Eero Antons
25. Raivo Mitt
26. Veikko Toomere
27. Karl Kull
28. Margus Uudam
29. Erik Liiv
30. Henri Käsper
31. Urmas Kullamaa
32. Tarmo Pikk

 

 

poolfinaalid: Paavo Piik - Tiesel 3:2, Paul Piik - Pruuli 3:0
finaal: Paavo Piik - Paul Piik 3:0 (15-11; 17-15; 15-9)
pronksimäng: Tiesel - Pruuli 3:0

 

 

2003.
1. Philip Verzun
2. Paavo Piik
3. Rauno Tiesel
4. Marek Pärtel
5. Paul Piik
6. Indrek Pitk
7. Ats Piirmets
8. Lauri Kitsing
9. Tauri Talu
10. Andri Talts
11. Zoran Grojiè
12. Andre Leguðs
13. Risto Rossar
14. Reino Bürkland
15. Jaanus Jõgi
16. Meelis Prett
17. Jaan Kurm
18. Henri Käsper
19. Marek Mesi
20. Jaanus Pruuli
21. Erki Kaur
22. Ahti Prits
23. Veikko Toomere
24. Raivo Mitt
25. Artur Talihärm
26. Eston Prints
27. Rasmus Kurm
28. Kaarel Simm
29. Reigo Randmets
30. Rain Puhk
31.-32. Margus Uudam
31.-32. Rein Pruuli

 

 

 

poolfinaalid: Verzun - Pärtel 3:0, Piik - Tiesel 3:0
finaal: Verzun - Piik 3:1 (15-4, 15-17, 17-14, 15-5)
pronksimäng: Tiesel - Pärtel 3:1

 

2002.
1. Philip Verzun
2. Paavo Piik
3. Rauno Tiesel
4. Tauri Talu
5. Marek Pärtel
6. Jaanus Pruuli
7. Risto Rossar
8. Mati Sepp
9. Rasmus Kurm
10. Andre Leguðs
11. Andri Talts
12. Ivar Kurvits
13. Jaan Kurm
14. Jaak Erm
15. Henri Käsper
16. Indrek Pitk
17. Ats Piirmets
18. Zoran Grojiè
19. Jaanus Jõgi
20. Rain Ignatjev
21. Anri Treifeldt
22. Toivo Annus
23. Marek Mesi
24. Erki Kaur
25. Rein Pruuli
26. Kaarel Simm
27. Ivo Lepasaar
28. Jaak Heinla
29. Eston Prints
30. Raivo Mitt
31.-32. Oliver Hanschmidt
31.-32. Rain Neimar

 

poolfinaalid: Verzun - Talu 3:0, Piik - Tiesel 3:2
finaal: Verzun - Piik 3:0
pronksimäng: Tiesel - Talu 3:0

 

2001.
1. Paavo Piik
2. Philip Verzun
3. Rauno Tiesel
4. Indrek Vainu
5. Jaanus Pruuli
6. Paul Piik
7. Indrek Pitk
8. Tauri Talu
9. Risto Rossar
10. Mati Sepp
11. Reino Bürkland
12. Jaan Kurm
13. Ivar Kurvits
14. Jaanus Jõgi
15. Henri Käsper
16. Marek Pärtel
17. Oleg Rodionov
18. Anri Treifeldt
19. Rain Ignatjev
20. Robert Vaigla
21. Margus Uudam
22. Rasmus Kurm
23. Jaak Erm
24. Andre Leguðs
25. Zoran Grojic
26. Ralf Tamm
27. Toivo Annus
28. Ivo Lepasaar
29. Rein Pruuli
30.-31. Lauri Kitsing
30.-31. Harles Liiv
32. Rain Neimar

 

poolfinaalid: Piik - Vainu 3:0, Verzun - Tiesel 3:0
finaal: Piik - Verzun 3:1
pronksimäng: Tiesel - Vainu 3:1

 

2000.
1. Philip Verzun
2. Rauno Tiesel
3. Jaanus Pruuli
4. Marek Pärtel
5. Anri Treifeldt
6. Tauri Talu
7. Paul Piik
8. Mati Sepp
9. Risto Rossar
10. Zoran Grojic
11. Rain Ignatjev
12. Jaan Kurm
13. Ralf Tamm
14. Rein Pruuli
15. Marek Mesi
16. Jaanus Jõgi
17. Henri Käsper
18. Jaak Erm
19. Rasmus Kurm
20. Eino Vaarala
21. Tiit Elmest
22. Veikko Toomere
23.-24. Indrek Pitk
23.-24. Eero Kabanen
25. Toivo Annus
26. Urmas Kullamaa
27. Raivo Mitt
28. Eston Prints
29. Taavi Tammsaar
30. Jaak Heinla
31. Kristjan Raid
32. Oleg Rodionov

 

poolfinaalid: Verzun - Pruuli 3:0, Tiesel - Pärtel 3:1
finaal: Verzun - Tiesel 3:1
pronksimäng: Pruuli - Pärtel 3:1

 

1999.
1. Philip Verzun
2. Paavo Piik
3. Indrek Vainu 
4. Marek Pärtel
5. Rauno Tiesel
6. Anri Treifeldt
7. Jaanus Pruuli
8. Paul Piik
9. Tauri Talu
10. Indrek Pitk
11. Rain Neimar
12. Uve Univer
13. Eero Kabanen
14. Tiit Elmest
15. Mati Sepp
16. Henri Käsper
17. Jaanus Jõgi
18. Lawrence Finlay
19. Jaan Kurm
20. Urmas Kullamaa
21. Jarmo Laane
22. Rain Ignatjev
23. Toivo Annus
24. Rein Pruuli
25. Viktor Vilgers
26. Margus Uudam
27. Zoran Grojic
28. Toivo Piik
29. Madis Ennuste
30. Robert Vaigla
31.-32. Veiko Karp
31.-32. Oleg Rodionov

 

poolfinaalid: Verzun - Pärtel 3:0, Piik - Vainu 3:1
finaal: Verzun - Piik 3:0
pronksimäng: Vainu - Pärtel 3:0

 

1998.
1. Philip Verzun
2. Paavo Piik
3. Rauno Tiesel
4. Indrek Vainu
5. Marek Pärtel
6. Anri Treifeldt
7. Jaanus Pruuli
8. Veiko Karp
9. Sten Millend
10. Ahti Prits
11. Kaupo Jõgi
12. Ralf Tamm
13. Zoran Grojic
14. Henri Käsper
15. Viktor Millend
16. Niklas Rosell

 

 

 

poolfinaalid: Verzun - Vainu 3:0, Piik - Tiesel 3:1
finaal: Verzun - Piik 3:2
pronksimäng: Tiesel - Vainu 3:1

 

1997.
1. Philip Verzun
2. Rauno Tiesel
3. Paavo Piik
4. Indrek Vainu
5.-6. Marek Pärtel
5.-6. Anri Treifeldt
7.-8. Jaanus Pruuli
7.-8. Risto Rossar
9.-12. Ahti Prits
9.-12. Peeter Puusepp
9.-12. Gerrit Hallmägi
9.-12. Rene Treifeldt
13.-16. Viktor Millend
13.-16. Zoran Grojic
13.-16. Toivo Piik
13.-16. Raik Liind
17.-20. Tiit Elmest
17.-20. Ralf Tamm
17.-20. Kaupo Jõgi
17.-20. Olaf Leif

 

poolfinaalid: Verzun - Pärtel 3:0*, Tiesel - Piik 3:0
finaal: Verzun - Tiesel 3:0
pronksimäng: Piik - Vainu* 3:0

 

* 2 miinuse süsteem, poolfinaali jõudmine tähendas kohta 6 hulgas

 

1996.
1. Philip Verzun
2. Rauno Tiesel
3. Paavo Piik
4. Jaanus Pruuli
5. Marek Pärtel
6. Olev Kuris
7.-8. Ahti Prits
7.-8. Risto Rossar
9. Lauri Laane
10. Eik Hermann
11. Zoran Grojic
12. Erkki Torn
13.-16. Oleg Rodionov
13.-16. Anri Treifeldt
13.-16. Henri Käsper
13.-16. Kristjan Vähi
17.-20. Tõnis Haavel
17.-20. Vahur Kersna
17.-20. Viktor Millend
17.-20. Peeter Puusepp

 

poolfinaalid: Verzun - Pruuli 3:1, Tiesel - Piik 3:0
finaal: Verzun - Tiesel 3:1
pronksimäng: Piik - Pruuli 3:2

 

1995.
1. Rauno Tiesel
2. Marko Kristjanson
3. Jaanus Pruuli
4. Ahti Prits
5.-8. Kristjan Vähi
5.-8. Viktor Millend
5.-8. Holger Peel
5.-8. Allan Neimar
9.-15. Zoran Grojic
9.-15. Vahur Kersna
9.-15. Märt Saarmann
9.-15. Peeter Puusepp
9.-15. Risto Rossar
9.-15. Henri Käsper
9.-15. Lauri Korjus
16.-17. Eik Hermann
16.-17. Mart Talvar

 

poolfinaalid: Tiesel - Prits 3:0, Kristjanson - Pruuli 3:0
finaal: Tiesel - Kristjanson 3:2
pronksimäng: Pruuli - Prits 2:1

 

1994.
1. Rauno Tiesel
2. Marko Kristjanson
3. Holger Peel

4. Kristjan Vähi
5.-8. Mihkel Tarm
5.-8. Ahti Prits
5.-8. Riskko Kämärä
5.-8. Toomas Tõldsepp
9.-10. Lauri Maisvee
9.-10. Joona Aruväli

 

poolfinaalid: Tiesel - Peel 3:0, Kristjanson - Vähi 3:0
finaal: Tiesel - Kristjanson 3:0
pronksimäng: Peel - Vähi 3:2