Naised

2020

8-9.veebruar 2020, Tondi Tennisekeskus, Tallinn

  1. Aliis Allas
  2. Eveli Mälk
  3. Anna Reinsoo
  4. Mari-Liis Stalde
  5. Gerli Jõgeva
  6. Regina Reimaa
  7. Kristin Viikmaa
  8. Hannela Artus
  9. Laura-Liisa Lilleleht
  10. Kadri Kollamaa
  11. Meelika Muiso
  12. Anne-Ly Viikmaa
  13. Ketlin Loob
  14. Brigite Kerge
  15. Anu Volokitin

DETAILSED TULEMUSED

2019

9. - 10 .veebruar 2019 Tere Tennisekeskus

Paremusjärjestus:

  1. Aliis Allas - Castor Squash
  2. Anna Reinsoo - ESA
  3. Reele Komi - ESA
  4. Gerli Jõgeva - Tartu SqK
  5. Kirsika Kikkas - Castor Squash
  6. Eveli Mälk - Castor Squash
  7. Laura-Liisa Lilleleht - Castor Squash
  8. Kristin Viikmaa - Castor Squash
  9. Mari-Liis Stalde - ESA
  10. Regina Reimaa - Tartu SqK
  11. Hannela Artus - Saaremaa SqK
  12. Meelika Muiso - ESA
  13. Anu Volokitin - ESA
  14. Anne-Ly Viikmaa - Castor Squash
  15. Triin Mägi - ESA

Detailse tulemused

2018

Tere Tennisekeskus

  1. Aliis Allas
  2. Anna Reinsoo
  3. Reele Komi
  4. Kaja Männiko
  5. Kirsika Kikkas
  6. Ulvi Vaarja
  7. Hannela Artus
  8. Kaia Kolk
  9. Mari-Liis Stalde
  10. Regina Reimaa
  11. Eveli Mälk
  12. Laura-Liisa Lilleleht
  13. Meelika Muiso
  14. Anu Volokitin
  15. Gerli Jõgeva
  16. Laura Laud
 

2017

11.-12.veebruar.2017 Tere Tennisekeskus

  1. Kirsika Kikkas - Castor SqK
  2. Anna Reinsoo
  3. Ulvi Vaarja
  4. Kaja Männiko
  5. Anu Volokitin
  6. Mari-Liis Stalde
  7. Regina Reimaa - Valga TSK
  8. Kristin Viikmaa - Castor SqK
  9. Küllike Hermet
  10. Hannela Artus
  11. Kaia Kolk 
  12. Eveli Mälk - Castor SqK
  13. Meelika Muiso
  14. Laura-Liisa Lilleleht - Castor SqK
  15. Triinu Veider - Castor SqK
  16. Anne-Ly Viikmaa - Castor SqK


2016

13.-14.veebruar.2016 Metro Squash

  1. Aliis Allas - Castor Squashiklubi
  2. Reele Komi
  3. Kaja Männiko
  4. Kadri Kollamaa - Castor Squashiklubi
  5. Anna Reinsoo
  6. Mari-Liis Stalde
  7. Küllike Hermet
  8. Janika Hirvi
  9. Kirsika Kikkas - Castor Squashiklubi
  10. Ketlin Loob - Castor Squashiklubi
  11. Kristin Viikmaa
  12. Meelika Muiso
  13. Liisbeth Pahk - Castor Squashiklubi
  14. Anne -Ly Viikmaa - Castor Squashiklubi
  15. Hannela Artus
  16. Kadi Lutter

Detailsed tulemused

2015

  1. Aliis Allas
  2. Kirsika Kikkas
  3. Mari-liis Stalde
  4. Lena Bespalova
  5. Küllike Hermet
  6. Ketlin Loob
  7. Kadri Kollamaa
  8. Kerstin Jürgenson
  9. kristin Viikmaa
  10. Anne-Ly Viikmaa
  11. Meelika Muiso
  12. Airi Poola
  13. Hannela Artus
  14. Katre Korjus
  15. Elise Nikonov
  16. Lele Grünberg
Pronksi mäng: Mari-Liis Stalde vs Lena Bespalova 3-0( 11-7,11-7,12-10)
Finaal: Aliis Allas vs Kirsika Kikkas 3-0 (11-5,11-3,11-8)

2014
  1. Reele Komi 
  2. Aliis Allas
  3. Diana Legušs
  4. Küllike Hermet 
  5. Anete Sokko 
  6. Kaja Männiko 
  7. Kerstin Jürgenson 
  8. Lena Bespalova 
  9. Kirsika Kikkas 
  10. Airi Kasela 
  11. Mari-Liis Stalde 
  12. Kristin Viikmaa 
  13. Merit Kvatš 
  14. Margit Errapart 
  15. Ketlin Loob 
  16. Meelika Muiso
Pronksimäng: Diana Legušs vs Küllike Hermet 3-0 (11-5,11-4,11-4). 
Finaal: Reele Komi vs Aliis Allas  3-2 (11-8,9-11,5-11,11-2,11-9).

2013

  1. Reele Komi
  2. Anete Sokko
  3. Anna Reinsoo
  4. Anu Volokitin
  5. Kaja Männiko
  6. Mari-Liis Stalde
  7. Lene Bespalova
  8. Airi Kasela
  9. Kirsika Kikkas
  10. Merit Kvats
  11. Margit Errapart
  12. Merle Udso
  13. Anne-Ly Viikmaa
  14. Sirle Rattur
  15. Ketlin Loob
  16. Tiiu Karu

 

2012

 

  1. Reele Komi
  2. Anete Sokko
  3. Aliis Allas
  4. Kaja Männiko
  5. Anna Reinsoo
  6. Kerstin Jürgenson
  7. Lena Bespalova
  8. Ketlin Loob
  9. Merit Kvats
  10. Monika Ivanova
  11. Tiiu Karu
  12. Anne-Ly Viikmaa
  13. Sirle Rattur
  14. Margit Errapart
  15. Kristin Viikmaa
  16. Olga Sorokina

 

2011.

  1. Reele Komi
  2. Aliis Allas
  3. Anete Sokko
  4. Kerstin Jürgenson
  5. Gerli Viikmaa
  6. Kaire Pärnsalu
  7. Mari-Liis Stalde
  8. Liana Pärnpuu
  9. Meril Allikivi
  10. Kadri Kollamaa
  11. Monika Ivanova
  12. Lena Bespalova
  13. Merit Kvatð
  14. Margit Errapart
  15. Sirle Rattur
  16. Tiiu Karu

2010.

  1. Diana Leguðs
  2. Aliis Allas
  3. Reele Komi
  4. Gerli Viikmaa
  5. Anete Sokko
  6. Kirsika Jõemets 
  7. Meril Allikivi
  8. Kerstin Jürgenson
  9. Meire Kurm
  10. Kaire Pärnsalu
  11. Siret Keem
  12. Kadri Kollamaa
  13. Merit Kvatð
  14. Sirle Rattur
  15. Mari-Liis Stalde
  16. Tiiu Karu

2009.

  1. Aliis Allas
  2. Diana Leguðs
  3. Sille Rikko
  4. Reele Komi
  5. Gerli Viikmaa
  6. Anete Sokko
  7. Kirsika Jõemets
  8. Maire Kurm
  9. Janely Saar
  10. Mari-Liis Stalde
  11. Kadri Kollamaa
  12. Meril Allkivi
  13. Anett Noppel

2008.

  1. Diana Legušs
  2. Anu Volokitin
  3. Sille Rikko
  4. Helen Ree
  5. Gerli Viikmaa
  6. Reele Komi
  7. Anete Sokko
  8. Kadri Kuusemäe
  9. Maire Kurm
  10. Kirsika Jõemets
Pronksimäng: Sille Rikko - Helen Ree 3-0 (9:1; 9:6; 9:2)
Finaal: Diana Legušs vs Anu Volotkin 3:0 ( 9:0; 9:2; 9:0)


2007.

  1. Diana Legušs
  2. Helen Ree
  3. Anu Volokitin
  4. Sille Rikko
  5. Eva Tomson
  6.  Maire Kurm
  7. Carina Karu
  8. Minni Pajo
  9. Reele Komi
  10. Anete Sokko
  11. Ereli Laar

Poolfinaalid: Legušs - Volokitin 2/0 (9-2; 9-2); Ree - Rikko 2/0 (9-0; 9-1)
Finaal: Legušs - Ree 3/0
Pronksimäng: Volokitin - Rikko 3/0


2006.

  1. Diana Legušs
  2. Kati Kraaving
  3. Helen Ree
  4. Sille Rikko 
  5. Gerli Viikmaa 
  6. Maire Kurm 
  7. Ruth Türk
Finaal: Legušs - Kraaving 2:0 (9:3, 9:5)
Pronksimäng: Ree - Rikko 2:0 (9:1, 9:0)

 

2005. 
  1. Anne Janson
  2. Diana Leguðs
  3. Kati Kraaving

2004.
 
15.05.2004 Metro Squashiklubi
  1. Kati Kraaving
  2. Anne Janson
  3. Triin Mägi
FINAAL
Kati KRAAVING –Anne JANSON 3-1 (10-15; 17-15; 15-5; 15-13)
PRONKSIMÄNG
Triin MÄGI –Anu VOLOKITIN 2-0 (15-10; 15-10)
POOLFINAALID
Anne JANSON – Triin MÄGI 2-0 (15-12; 15-6)
Kati KRAAVING –AnuVOLOKITIN 2-1 (15-11; 11-15;15-11

2003.
  1. Kati Kraaving
  2. Anu Volokitin 
  3. Terje Pällo

2002.
  1.  Kati Kraaving
  2.  Terje Pällo
  3. Aliis Allas

2001.
  1. Anne Janson
  2. Kati Kraaving
  3. Terje Pällo

2000.
  1. Kati Kraaving
  2. Anne Janson
  3. Marin Daniel

1999.
  1. Mailis Wakeham
  2. Kati Kraaving
  3. Riin Koppel

1998. 
  1. Triinu Tombak
  2. Mari Peetsalu
  3. Piia Kallas

1996. ja 1997.
meistrivõistlusi ei korraldatud

1995.
  1. Terje Pällo
  2. Piret Kärt
  3. Triinu Tombak

1994.
  1. Terje Pällo
  2. Maret Sepp
  3. Eva Reintak