ETC 2019

Euroopa kolmanda divisjoni meistrivõistlused toimuvad 3 - 6.aprill Portugalis, kus osaleb  nii Eesti meeste  kui naiste koondis.

Jooksvalt leiad ka kiire info eesti squashi facebooki lehel ja turniiri telgitagustest meie instagrami lehelt @eestisquash

Teine päev:

Alagrupid said täna läbi. Mehed jäid väga napilt oma alagrupis kolmandaks ja mängivad kohtadele 9 - 12. Esimeseks vastaseks reede kell 14.00 Portugali aja järgi on Leedu. Viimaseks vastasek laupäeval Lichtenstein või Kreeka.

Naised pidasid alagrupis ägeda lahingu Lätiga. Lätlasetel kohal ka nende superstaar Ineta Mackevica. Eelmine aasta saime meie napi võidu, kuid sel aastal läks kahjuks kolmandas mängus otsustavas viiendas geimis 10-12 mäng lätlastele. Alagrupist teisena edasiminek tähendab , et homme kell 14 vastaseks Venemaa ja õhtul kell 20 vastaseks Horvaatia või Norra. 

Koondis tänab kohale lennanud fännklubi toetuse eest!!

Meeste turniiril osaleb 17 meeskonda. Eesti  on alagrupis A koos Austria, Guernsey, Sloveenia ja Valgevenega. Naiste turniiril osaleb 12 naiskonda ja Eesti on alagrupis D koos Läti ja Rumeeniaga. 

ALAGRUPID ja TULEMUSED

OTSEÜLEKANDED 

ETC3 FB lehekülg

AJAKAVA: