26.Eesti meistrivõistlused 2019. ALAGRUPID!

26.EMV toimuvad 9 - 10.veebruar.2019 Tondi Tennisekeskuses

26.Eesti MV squashis toimuvad 9 - 10.veebruaril. 2019 Tondi Tennisekeskuses Tallinnas (Sõjakooli 10)

PEALTVAATAJATELE TASUTA!

Eesti meistrivõistlustele kvalifitseerub 32 mees- ja 16 naismängijat jooksva ESqF edetabeli järgi.

ALAGRUPID 

AJAKAVA:

LAUPÄEV

PÜHAPÄEV

Meistrivõistluste osavõtutasu 40 € palume tasuda MTÜ Eesti Squashiföderatsiooni arveldusarvele EE982200221022804636 Swedbank.

NB! Kõik mängijad peavad kuuluma klubide koosseisu!

Mehed:

  1. Paavo Piik - ESA - osavõtt kinnitatud
  2. Priit Lumi - ESA - osavõtt kinnitatud
  3. Paul Piik - ESA - osavõtt kinnitatud
  4. Kristjan Pettai - TSRC - osavõtt kinnitatud
  5. Henrik Kurm - ESA - osavõtt kinnitatud
  6. Rasmus Kurm - ESA - osavõtt kinnitatud
  7. Silver Saia - ESA - osavõtt kinnitatud
  8. Janvel Anderson  - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  9. Taaniel Sepp - ESA - osavõtt kinnitatud
  10. Ivar Puusepp -Tääksi Sqk -  osavõtt kinnitatud
  11. Ardo Nõmm - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  12. Walter Herold Veedla - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  13. Karl Kull - TSRC - osavõtt kinnitatud
  14. Raivo Mitt - TSRC - osavõtt kinnitatud
  15. Imre Kuusk - Saaremaa SqK - osavõtt kinnitatud
  16. Toivo Annus - ESA - osavõtt kinnitatud
  17. Indrek Viikmaa - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  18. Meelis Vallaste - Saaremaa SqK - osavõtt kinnitatud
  19. Hillar Joon - TSRC - osavõtt kinnitatud
  20. Raul Sink - Saaremaa SqK - osavõtt kinnitatud
  21. Kaarel Simm - ESA - osavõtt kinnitatud
  22. Henri Aalmann  - Tartu SqK  - osavõtt kinnitatud
  23. Kristjan Sinisoo - Tääksi SqK - osavõtt kinnitatud
  24. Aivar Kommisaar - Tääksi SqK - osavõtt kinnitatud
  25. Erkki Kiiver -Saaremaa SqK -  osavõtt kinnitatud
  26. Jaak Heinla - Pärnu Squashiklubi -osavõt kinnitatud
  27. Eino Vaarala - Pärnu Squashiklubi-  osavõtt kinnitatud
  28. Janno Kangur - Pärnu Squashiklubi - osavõtt kinnitatud
  29. Tiit Elmest - ESA - osavõtt kinnitatud
  30. Hannes Arvisto - ESA-  osavõtt kinnitatud
  31. Zoran Groijic - ESA - osavõtt kinnitatud
 
Naised:
  1. Aliis Allas  - Castor Squash -  osavõtt kinnitatud 
  2. Eveli Mälk - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  3. Kirsika Kikkas - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  4. Gerli Jõgeva - Tartu SqK - osavõtt kinnitatud
  5. Mari-Liis Stalde - ESA - osavõtt kinnitatud
  6. Laura - Liisa Lilleleht - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  7. Regina Reimaa - Tartu SqK  - osavõtt kinnitatud
  8. Anne-Ly Viikmaa - Castor squash -  osavõtt kinnitatud
  9. Meelika Muiso - ESA - osavõtt kinnitatud
  10. Hannela Artus - Saaremaa SqK - osavõtt kinnitatud
  11. Anna Reinsoo - ESA - osavõtt kinnitatud
  12. Reele Komi - ESA - osavõtt kinnitatud
  13. Kristin Viikmaa - Castor squash - osavõtt kinnitatud
  14. Anu Volokitin - ESA - osavõtt kinnitatud
  15. Lea Randmaa - Castor Squash - osavõtt kinnitatud
  16. Triin Mägi - ESA- osavõtt kinnitatud

 

 
Eesti meistrivõistluste suurtoetaja on FRAMM AS
 
Toetajad: PAF, Green Life ,Autospirit; Eviko Ehitus 
 
 
Auhinnad panevad välja:
 
 
 
 
 
 

Turniiri korraldaja:
Eesti Squashiföderatsioon

Korraldus tiim:

Margit Errapart

Peakohtunik: Aliis Allas - aliis@squash.ee