Uudised

Eesti Meistrivõistlused squashis ja ESqF liiga etapid lükkuvad ühe kuu võrra edasi

Seoses 28. detsembril kehtima hakanud piirangutega (lähtudes Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning avalike koosolekute pidamise ja avalike ürituste korraldamise piirangud“ ning selle korralduse muutmise 10.12.2020 korraldusest nr 440 ja 29.12.2020 korraldusest nr 463) oleme sunnitud edasi lükkama Eesti Squashiföderatsiooni M-liiga IV etapi, N-liiga III ja PAF harrastajate liiga IV etapi ning Eesti Meistrivõistlused.

HEATEGEVUSLIK TOIVO ANNUSE MEMORIAALTURNIIR 14.11.2020

Ootame kõiki endiseid ja praeguseid squashiarmastajaid veetma ühte sportlikku laupäeva ning mälestama ka ühiselt meie kauaaegset squashisõpra Toivo Annust. Toivo on andnud väga suure panuse Eesti squashi edendamisse. Seega, tule ise ja võta ka oma sõbrad kaasa, sest lisaks toredatele mälestustele, on kogu üritus heategevuslikul eesmärgil.

ESqF M-liiga ja harrastajate KV turniirid 12. - 13.09.2020

12. - 13.09.20 toimub Pärnu Squashiklubis M-liiga ja harrastajate KV turniir. Turniiride algus kell 11.00. Palume võistlejatel kohal olla hiljemalt kell 10.45

Teadaanne! Kutsume kõiki squashimängijaid osa võtma juba esimesest turniirist, sest hooaja lõpus loositakse kõigil turniiridel osalenute vahel välja auhind, mis kuulub iga squashimängija varustuse hulka! 

Selgusid Läti parimad

10 - 11.11. Selgusid Riias Pepsi keskuses 16 korda Läti  parimad mängijad.

2018 Läti meistrid on Ineta Mackevica ja Alexandrs Pavulans

Green Life Estonian Open ja uus hooaeg

2017-18 hooaja avapauk toimub 16-17.septembril Green Life Estonian Openi turniiriga Tere Tennisekeskuses. Eesti Squashiföderatsiooni liigad stardivad kõik koos ja samal ajal toimub ka PSA closed satellite turniir. Kaks päeva suurepärast squashi igale tasemele!

ETC3 kokkuvõte

4 -7.aprill toimusid Jerseys Euroopa kolmanda divisjoni meeskondliku meistrivõistlused, kus osales ka Eesti meestekoondis.

ETC viimane päev

Kätte on jõudnud  ETC3 viimane päev. Alagrupi viimane mäng Leeduga võideti kindlalt, kuid tulemusega 3-1. Jaanusel oli viimane mäng, mis ei  olnud enam oluline ja eks siis ka ei ole häälestus enam see mis peaks ja nii andis ta geimidega 1-3 enda mängu Mantase vastu ära.

ETC3 esimene päev

Eile algas Jerseys kolmanda divisjoni Euroopa meeskondlikud meistrivõistlused. 

Eesti koondis rühib tugevalt veerandfinaali poole. 

Laupäeval toimub Harrastajate KV 2.etapp

Laupäeval, 26.novembril toimub Tartu Squashiklubis Harrastajate KV 2.etapp. Turniiri algus kell 11.00

Registreerimine:reg@squash.ee

Registreerimise tähtaeg: kolmapäev, 23.november

Osavõtutasu 15 € palume tasuda Tartu Squashiklubi MTÜ arvelduskontole EE542200221043601452.

ALAGRUPID

SQUASHITREENINGUD ÜLE EESTI

                               OTSID SQUASHI HARRASTAMISE KOHTA VÕI TREENINGUID

Squashitreeningud toimuvad regulaarselt üle Eesti klubides. Leia endale lähim KLUBI, kus mängimas käia.

40+ SQUASH esimese etapi võitis Jaan Kurm

40+ SQUASH I etapp CityMed auhindadele oli parajalt pingeline.Reedel oli selle hooaja esimene 40+ squashiturniir Metros. Kohal oli 10 squashiatleeti ning paraja pinge tekitas CityMed poolt välja pandud rikkalik auhinnalaud.

Green Life Open 2016

10.-11.september toimuvad Tere Tennisekeskuses hooaja avavõistlused M ja N-liigadele.

M1 on kahepäevane. M2 laupäeval ja naised pühapäeval!!

Riga Cup 2016

Sel nädalavahetusel toimub Riias taaskord suur rahvusvaheline Riga Open 2016, kus osaleb 6 Eesti mängijat.

2015/2016 hooaeg

ESqF liiga turniirid on selleks hooajaks läbi. Meistrid erinevates vanusegruppides on selgitatud ning möödunud nädalavahetusel võtsime ka ametlikult hooaja kokku.

Hooaja lõpetamine

Armsad squashi fanatid!Trenni on tehtud , higi on valatud ja vōisteldud on ka kōvasti.On aeg end üles vuntsida ning tähistada lõppevat hooaega.Ootame Teid 28.mail suvisesse Pärnusse kesklinnas asuvasse MUM Cafe teisele korrusele. Võtame hooaja kokku ja heidame pilgu järgmisele hooajale.

Harrasatajate KV 6.etapi võitis Walter Herold Veedla

Laupäeval 30 aprillil toimus Tallinnas Metro Squashiklubis selle squashihooaja viimane Harrastajate Karikavõistluste 6. etapp. Võistlusel pani end proovile 15 mängijat, kellest kaks osalesid turniiril esmaskordselt - see viis läbi hooaja karikakavõistlustel osalenud mängijate arvu 40-ni.

Harrastajate KV 5.etapi võitis Indrek Ots

Möödunud nädalavahetusel toimunud harrastajate KV 5.etapi võitis Tääksi Squashiklubi esindaja Indrek Ots, kelle jaoks oli see esimene suurem squashi turniiri võit. Kokku osales sel korral 17 mängijat üle Eesti.

9.Riga Ladies Open 2016

Möödunud nädalavahetusel, 04.03-06.03.2016, võõrustas lõunanaabrite pealinn Riia taas squashilembesi naissportlasi. Rahvusvahelisel turniiril Riga Ladies Open 2016, mis järjekorras juba üheksas, osales seekord 73 mängijat kümnest riigist. Eesti oli käesolevalgi aastal esinduslikult esindatud 10 mängijaga ning mängijaid jagus kõigisse nelja kategooriasse: PSA, W1, W2, W3.

Henrik Kurm ja Margus Lomp German Junior Openil 2016

4.-6. märtsil toimub German Junior Open 2016, mis on osa Euroopa Squashiföderatsiooni poolt korraldatavast juunioride võistlussarjast. Käesolev võistlussari algas 2015. aasta augustis ja lõppeb tänavu juulis ning koosneb kokku 32st juunioridele suunatud võistlusest, millest lähimad meile on Finnish Junior Open, Nordic Junior Open ja Polish Junior Open. 

Eesti meistrid 2016 on Aliis Allas ja Jaanus Pettai

13. - 14.veebruar toimusid  Metro Squashiklubis 23. Eesti meistrivõistlused, millest võttis osa 32 parimat mees-ja 16 parimat naismängijat jooksva ESqF edetabeli järgi.Ei saa märkimata jätta, et samal ajal kui 48 mängijat osales Eesti MV-tel, toimusid Tartus ja Raplas piirkondlikud mv etapid

Harrastajate KV 3.etapi võitis Walter Herold Veedla

Laupäeval, 30.jaanuaril toimus Tallinnas Metro Squashiklubis rekordarv osavõtjatega Harrastajate KV 3.etapp. Kokku registreerus 26 mängijat, kuid kahjuks praegune haiguste laine suutis ühe mängija siiski voodi külge aheldada. 25 mängijat on siiski suurepärane tulemus!

Seenioride liiga turniir jääb ära

Osavõtjate vähesuse tõttu jääb ka seekord seenioride liiga turniir ära. Seoses kolme etapi ära jäämisega otsustab  juhatus lähiajal, mis seenioride liigaga sel hooajal edasi teha. 

Priit Lumi Espoo Openil

24. - 25.oktoober toimus Soomes Espoos rahvusvaheline turniir Espoo Open. Turniiril olid kohal  kõik soome tippmängijad, peale Olli Toumineni ning põnevust lisas Ukraina esinumbri Valeri Fedoruki osalemine. Meeste teises liigas tegi Priit Lumi tubli võistluse ja saavutas 17.koha. 

Harrastajate karikavõistluse 1.etapp

Laupäeval, 31.oktoobril toimub Pärnus harrastajate KV 1.etapp. Turniiri algus kell 11.00!!

Sel hooajal korraldab Eesti squashiföderatsioon koostöös Metro Squashiklubi, Tartu Squashiklubi ja Castor Squashiklubiga kuuest etapist koosnevat harrastajate karikavõistlust. 

Naiste turniiri võitis Reele Komi

Laupäeval Tartu squashiklubis toimunud naiste liiga turniiril osales tubli  14 mängijat üle Eesti. Rõõmu teeb uute mängjate osalemine turniiril. Seekord tegi lausa neli mängijat (Kadi Lutter, Ene-Lill Liiv, Kristel Kukk ja Kaie Korkmann) oma debüüdi naiste liigas. 

Squash ei pääsenud Tokio 2020 viimasesse vooru!!

Kahjuks tuli uudis, et squashi ei valitud Tokio 2020 viimasesse vooru.Edasi pääsesid Karate, softball, skateboard, surfing, sports climbing

Täpsemalt Tokio valikutest siin.

Alljärgnev on  pöördumine Maailma Squashiföderatsiooni presidendi poolt squashi rahvale.