Balti juunioride turniiril olid võidukad Henrik Kurm ja Walter Herold Veedla

Pühapäeval, 29.novembril toimus Riias selle aasta esimene Balti juunioride turniir, millest võttis osa 36 mängijat, kellest  9 olid Eestist.

Alla aasta squashi mängu harrastavad noored mängivad olenemata vanusest traditsiooniliselt eraldi algajate grupis. Mõned kuud squashi reketit käes hoidnud Castor Squashiklubi noored Laura-Liis Pahk ja Eveli Mälk  hakkasid vapralt vastu noortele, kes olid juba peaaegu aasta mänginud ja saavutasid oma esimesel välisturniiril vastavalt tublid 9.  ja 12.koha

Detailsed tulemused

U15 vanusegrupis tegi oma võistlus debüüdi Castor Squashiklubi noor Haarm Mitt. Samuti võistlesid esmakordselt Eestist väljas pool Valga noored Gregor Roop ja Karl-Robert Mõttus. U15 vanusegrupi võitis üsna kindlalt ESA kasvandik Henrik Kurm, kes finaalis alistas oma vastase  Rikkards Vinniksi 2-0 (11:5;11:5). Napilt jäi medalist ilma Gregor Roop, kes kolmanda koha mängus kaotas tulemusega 0-2 ( 7:11;7:11) Jekabs Zvirbulisle.

Karl-Robert Mõttus saavutas tubli 7.koha ning Castor Squahsiklubi noored Erik Lille ja Haarm Mitt vastavalt 9.ja 10.koha. 

Detailsed tulemused

U19 vanusegrupi võitis Castor Squashiklubi noor Walter Herold Veedla. Aasta tagasi squashimänguga alustanud Walterile oli võit eriti magus, sest eelmisel hooajal jäi ta kõikidel Balti juunioride turniiri etappidel esimesena medalist ilma, kuid seekord väljus ta tasavägisest alagrupist võitjana ning pingelises finaalis Janis Plumisega näitas ta suurepärast mängu ning võitis mängu geimidega 3-2 (11:9;9:11;9:11;11:9;11:9).

Waltriga samas alagrupis olnud Henrikul jäi veidike õnnest puudu. Alagrupis tekkinud nö. ´´surnud ringi´´ tulemusena pidi ta leppima alagrupi neljanda kohaga ja seetõttu oli kõrgeim võimalik koht tema jaoks 7.koht, mille ta ka kindlalt endale kindlustas. 

Esmakordselt Balti  juunioride turniiril U19 vanusegrupis võistelnud Castor Squashiklubi noorel neiul Liisbeth Pahki jaoks olid vastased rasked, kuid väga tublilt neile vastu  võideldes saavutas Liisbeth seekord 10.koha.

Detailsed tulemused

Pilte turniirist

Turniir oli tore ja Eesti noored said kindlasti palju uut motivatsiooni juurde treeninguteks .Järgmised noorte turniirid juba uuel aastal ja uute võimalustega.