Eesti - Läti maavõistluse võitis Eesti koondis

23.märtsil toimus Tondi Tennisekeskuses 12.Eesti-Läti maavõistlus

Eesti koondis võitis ajaloolise seisuga 8 - 0, kaotamata sel aastal ühtegi geimi. Üldseis on 8 - 4 eesti kasuks.

Põhikoosseisuga maavõistlusel väljas olnud Eesti kooondis näitas oma head vormi. Meie mängijad on valmistunud tublilt Euroopa meeskondlikeks meistrivõistlusteks , mis toimuvad juba 1,5 nädala pärast .  Läti koondisel vastupidiselt ei õnnestunud sel korral oma parimat koosseisu välja panna ja nii tuligi nende jaoks sel korral karm kaotus.  

Juunioride U19 matš toimus sel aastal veidike erinevalt. Mängis 3 juuniorit ja poisid-tüdrukud segamini. Eesti noored võitlesid vägevalt , kuid sel korral läks võit Läti koondisele. Üldseis on juunioritel 1-2 lätlastele. 

Eestlaste võidule aitas kindlasti kaasa eestlastest ja inglastest koosnev suur fännklubi , kes häälekalt meie mängjaid toetasid. Sel nädalavahetusel külastasid Eestit 20 mängijat Petersfield squashiklubist Inglismaalt, kes pidasid sõprus turniiri vahetult enne Eesti-Läti maavõistlust. Terve päev vägevat squashi lõppes meeleolukalt restoranis PULL. 

ESqF tänab kõiki mängijaid, kes reedel ja laupäeval inglastega mängimas käisid ja neid lahkelt vastu võtsid. Täname fännklubi ja kõiki, kes ürituse toimumisele kaasa aitasid. Eriti suured tänud Mari-Liis Staldele ja Reele Komile!

Järgmine peatus - Euroopa meeskondlikud meistrivõistlused , mis toimuvad 3 - 6.aprill Lissabonis. Pöidlad pihku!

Detailsed tulemused

PILDID