Eesti meistrivõistlused 2020. TABELID JA AJAKAVA

Eesti meistrivõistlused toimuvad 8. - 9. veebruar Tallinnas Tondi Tennisekeskuses. 

Eesti meistrivõistlused toimuvad 8. - 9. veebruar Tallinnas Tondi Tennisekeskuses. Meistrivõistlustele kvalifitseerub 32 parimat mees- ja 16 parimat naismängijat jooksva ESqF edetabeli järgi.

ALAGRUPID:

AJAKAVA

LAUPÄEV, 8.02 . Mehed alustavad kell 10.00 ja naised alustavad kell 12.00. Orieneeruv päeva lõpp kell 19.00

NB! laupäevases ajakavas on paar väikest muudatust . Vaata üle oma mängud!

PÜHAPÄEV, 9.02. Mehed alustavad kell 11.00.Poolfinaalid algavad 11.30.  Naiste finaal 15.30 ja meeste finaal 16.00. Orienteeruv päeva lõpp  kell 17.00

NB! AJAKAVA on orienteeruv ja jookseb vastavalt mängude tempole. Fikseeritud ajad on poolfinaalid ja finaalid!

Ülekanded DELFIS poolfinaalidest ja finaalidest


DETAILSED TULEMUSED Rankedinis

Kellel ei ole veel antud keskkonnas aktiivset kontot siis palun registreerige end (võtab aega paar minutit).

Kui loobud oma kohast turniiril siis palun anna sellest koheselt teada reg@squash.ee

Meistrivõistluste osavõtutasu 40€ palume tasuda MTÜ Eesti Squashiföderatsiooni arveldusarvele EE982200221022804636 Swedbank registreerimistähtaja lõpuks.

Kõikidel osalejatel peab olema ka tasutud ESqF mängija litsents MTÜ Eesti Squashiföderatsiooni arveldusarvele EE982200221022804636 Swedbank registreerimistähtaja lõpuks.
Mehed poolaasta 20€ ja ühekordne 10€
Naised poolaasta 10€ ja ühekordne 7€

Eesti Meistrivõistluste peasponsor on FRAMM

Turniiri toetavad NOVARC, URBAN MANAGEMENT, DRAGONET RENT, ELIP, FYSIOMEDICA, PAF, GREEN LIFE, AUTOSPIRIT TARTU, SPETSELEKTROODI AS, PASTORAAT CAFE

Mehed:

  1. Paavo Piik - osavõtt kinnitatud
  2. Rasmus Kurm  - osavõtt kinnitatud
  3. Andri Talts - osavõtt kinnitatud
  4. Silver Saia - osavõtt kinnitatud
  5. Taaniel Sepp - osavõtt kinnitatud
  6. Margus Lomp - osavõtt kinnitatud
  7. Ivar Puusepp - osavõtt kinnitatud
  8. Kristjan Pettai - osavõtt kinnitatud
  9. Toivo Annus - osavõtt kinnitatud
  10. Paul Piik - osavõtt kinnitatud
  11. Kaarel Simm - osavõtt kinnitatud
  12. Ardo Nõmm - osavõtt kinnitatud
  13. Indrek Viikmaa - osavõtt kinnitatud
  14. Aivar Kommisaar - osavõtt kinnitatud
  15. Hillar Joon - osavõtt kinnitatud
  16. Espar Samblik - osavõtt kinnitatud
  17. Eino Vaarala - osavõtt kinnitatud
  18. Janvel Anderson - osavõtt kinnitatud
  19. Jaan Kurm - osavõtt kinnitatud
  20. Jaanus Pettai - osavõtt kinnitatud
  21. Raivo Mitt- osavõtt kinnitatud
  22. Tiit Elmest - osavõtt kinnitatud
  23. Meelis Vallaste - osavõtt kinnitatud
  24. Raul Sink - osavõtt kinnitatud
  25. Priit Lumi - osavttt kinnitatud
  26. Walter Herold Veedla - osavõtt kinnitatud
  27. Henrik Kurm - osavõtt kinnitatud
  28. Hannes Arvisto - osavõtt kinnitatud
  29. Oliver Oberg - osavõtt kinnitatud
  30. Taavi Tammsaar- osavõtt kinnitatud
  31. Roland Ilves -osavõtt kinnitatud
  32. Argo Kästik - osavõtt kinnitatud

 

Naised:

  1. Eveli Mälk - osavõtt kinnitatud
  2. Aliis Allas - osavõtt kinnitatud
  3. Mari-Liis Stalde - osavõtt kinnitatud
  4. Laura-Liisa Lilleleht - osavõtt kinitatud
  5. Meelika Muiso - osavõtt kinnitatud
  6. Anne-Ly Viikmaa - osavõtt kinnitatud
  7. Gerli Jõgeva - osavõtt kinnitatud
  8. Hannela Artus -osavõtt kinnitatud
  9. Kadri Kollamaa - osavõtt kinnitatud
  10. Regina Reimaa - osavõtt kinnitatud
  11. Anna Reinsoo - osavõtt kinniatatud
  12. Kristin Viikmaa - osavõtt kinnitatud
  13. Anu Volokitin-osavõtt kinnitatud
  14. Ketlin Loob - osavõtt kinnitatud
  15. Brigite Kerge - osavõtt kinnitatud