Harrastajate KV 3.etapi võitis Walter Herold Veedla

Laupäeval, 30.jaanuaril toimus Tallinnas Metro Squashiklubis rekordarv osavõtjatega Harrastajate KV 3.etapp. Kokku registreerus 26 mängijat, kuid kahjuks praegune haiguste laine suutis ühe mängija siiski voodi külge aheldada. 25 mängijat on siiski suurepärane tulemus!

Fantastiline oli näha inimesi Eestimaa erinevatest nurkadest - Esindatud olid näiteks Tallinn, Tartu, Rapla, Pärnu ja Valga. Rahvusvaheliseks muutis turniiri Tallinnas õppiv soomlane, racketlonimängija Anton Savolainen, kes pidi kaotust tunnistama ainult ühes matšis.
 
Finaalis asusid vastamisi Janek Eriksoo ja Walter Veelda.  Oli selge, et eelnevad vastased olid Janekist suuri tükke välja võtnud ning enam palju jaksu alles polnud, et Walteri agressiivse mängu vastu astuda. Suure pingutusega võitles Janek välja kolmanda geimi, aga neljandas geimis läks mäng väga kaootiliseks ja kui tolm settis, oli peale jäänud Walter 3-1, kes võttis juba oma teise karikavõistluste etapivõidu.
 
Tihedaid heitlusi oli palju. Kolmanda koha mängus jäi Erki Tammenurm 1-2 kaotusseisu, kuid suutis siiski raskest seisust kolmanda koha välja võidelda, 3-2 võiduga üle Indrek Otsa.
 
Harrastajatele oli võistluspäev hea kogemus –  kõik said proovida oma võimeid paljude teiste vastu, mitte ainult päevast päeva oma sõpradele pähe teha. Loodan, et paljud jõuavad aja jooksul ka M2 ja M1 turniiridele, aga esialgu tuleb jõuda järgmisele,27.02 toimuvale KV IV etapile Pärnus, Castor Squashiklubis.
 
Paremusjärjestus:
 
1. Walter Herold Veedla - Castor Squashiklubi
2. Janek Eriksoo - Tartu Squashiklubi
3. Erki Tammenurm - Rapla Squashiklubi
4. Indrek Ots  - Tääksi Squashiklubi
5. Anton Savolainen - FIN
6. Heigo Eesmaa
7. Valvo Semilarski - Tartu Squashiklubi
8. Argo Kästik
9. Olavi Eerma
10. Meelis Tähtväli - Castor Squashiklubi
11. Ain Kivi
12. Mikk Metstak
13. Aivar Kommisaar - Tääksi Squashiklubi
14. Mikk Virki - Rapla Squashiklubi
15. Kaspar Sari
16. Jaanus Runthal - Tartu Squashiklubi
17. Martin Leibur
18. Märt Kruus
19. Mati Meier
20. Heiko Tammel
21. Jose Antonio P Ramirez - Valga TSK
22. Mihkel Leps
23. Omar Nõmm
24. Gregor Roop - Valga TSK
25. Ardo Raidoja - Rapla Squashiklubi