Juunioride turniiri võitsid Margus Lomp, Gregor Roop ja Sithuka Liyanage

Laupäeval, 7.novembril toimus Pärnu Castor Squashiklubis EsqF juunioride liiga turniir. Turniiril osales 20 noort Pärnust, Tallinnast, Valgast ja Lätist. 

Turniir toimus kahes (U19 ja U15) vanusegrupis  ning eraldi moodustati olenemata vasnusest algajate grupp. Poisid- tüdrukud mängisid ühes arvestuses.Turniirile lisas põnevust nelja  lõunanaabri osalemine ning üks väike noormees oli lausa Indiast. 

 

U19 vanusegrupi võitis Margus Lomp. Finaalis oli Marguse vastaseks tema suurim konkurent Janvel Anderson. Titaanide heitlus on alati põnev, sest kunagi ei tea, kes seekord võidab. Noormehed näitasid ilusat ja põnevat mängu, mis seekord lõppes geimidega 3-1 Margusele. Kolmanda koha mängus olid vastamisi klubikaaslased Kirsika Kikkas ja Ketlin Loob. Kolmanda koha võitis geimidega 3-0 Kirsika Kikkas.

U19 paremusjärjestus:

 1. Margus Lomp - Eesti Squashiakadeemia
 2. Janevl Anderson - Castor Squashiklubi
 3. Kirsika Kikkas - Castor Sqashiklubi
 4. Ketlin Loob - Castor Squashiklubi
 5. Janis Plumis -LAT
 6. Augusts Ubelis - LAT
 7. Henrik Kurm - Eesti Squashiakadeemia
 8. Kerstin Vestel - Castor Squashiklubi
U15 grupp pakkus samuti palju pinevaid hetki. Mängud olid tasavägised ja emotsionaalsed.Tekkis ka nn. surnudring ning kolmas koht selgus lausa geimide lugemisega. U15 vanusegrupi võitis natuke etteaimatavalt Valga  klubi mängija Gregor Roop, kes on näidanud ka häid mänge varasemalt  meeste turniiridel. 
 
U15 paremusjärjestus:
 1. Gregor Roop - Valga TSK
 2. Karl-Robert Mõttus - Valga TSK
 3. Regina Reimaa - Valga TSK
 4. Erik Lille - Castor Squahsiklubi
 5. Triinu Veider - Castor Squashiklubi
Kõige suurem rõõm oli muidugi algajate grupi üle. Kokku osales 7 noort Pärnust, Lätist ja Sri Lankast. Sügav kummardus kõikide nende ees, et julgesid turniirile tulla. Pärnu noored on squashi mänguga tegelenud 2 kuud või vähem, Läti noored on mänginud umbes aasta ja pisike Sri Lanka poiss 8 kuud. Sithuka treenerid  on teinud head tööd, sest pisikese 8 -aastase noormehe reket oli eeskujulikult üleval ja servid tugevad, msi tõi ka lõpuks oodatud esikoha. Kui tekkis küsimus, kuidas üks Sri Lanka poiss meie turniirile eksis, siis nad baseeruvad Tartus ja noormehe isa töötab Tartu Ülikoolis, nii et loodetavasti osaleb Sithuka ka järgmistel turniiridel.
 
Algajate grupi paremusjärjestus:
 1. Sithuka Lyianage
 2. Lukass Kančs - LAT
 3. Kristena KAnča - LAT
 4. Laura-Liis Pahk -Castor Squashiklubi
 5. Loona Olesk - Castor Squashiklubi
 6. Eveli Mälk - Castor Squashiklubi
 7. Heli Tomson  - Castor Squashiklubi


Castor Squashiklubi tänab kõiki noori ja vanemaid, kes olid kaasaelamas. Järgmine noorte turniir juba 29.novembril Riias ja