Koolitus treeneritele

11.detsembril toimub Tallinnas koolitus treeneritele - “Coaching the coaches - creating the best learning environment”

Koolitaja:  Kris Van Der Haegen

Toimumiskoht: Radisson Blu hotell Olümpia, saal Alfa 2.

Hind: 25 eurot (sisaldab 2 kohvipausi)

Koolitus viiakse läbi  inglise keeles, võimaldame sünkroontõlget inglise – eesti keel ja inglise – vene keel, et keele tõttu ei jääks ühelgi treeneril osalemata.

Koolitus läheb arvesse erialase täiendkoolitusena ja annab 7 ak. tundi.

Maailmatuntud ja tunnustatud treenerite koolitaja Kris Van Der Haegen Belgiast.
Van Der Haegen on öelnud :" Minu jaoks, mida rohkem pädevusi, seda vähem ego. Mida rohkem ego, seda vähem pädevusi. Jalgpallis on see probleem suur." Isegi kõrbesse on võimalik suure hoolitsusega istutada lilli ning lasta neil õitseda – see on kõik puhtalt töö vili! Hea treener on treener, kes hoiab kõiki ühel lainepikkusel ning seilab nendega ulgumerel. Vahel tahavad treenerid oma hoolealuseid kloonida, muutes nende isiksust - väga lihtne on ju õpetada neid, kes kõigega nõustuvad.
Aga see ei toimi, täpselt nagu ei saa rohelist punaseks värvida. Kui see ei toimi, tuleb leppida, et roheline jääbki roheliseks, kuid võib-olla on kahepoolse koostöö korral võimalik seda täiendada.
Seda tulebki treeneritelt küsida – mida sina lisad? Mida sa tahaksid lisada? See on nagu toidutegemine, kus iga asi võib anda veidi maitset juurde. Lõpptulemus võib olla veelgi maitsvam kui eeldasid!

Korraldaja: Spordikoolituse ja -Teabe SA

Registreerimine ja detailsem info