M-liiga ja harrastajate KV esimese etapi tulemused

M-liiga hooaja avavõistluse võitis Rasmus Kurm ja harrastajate karikavõistluse esimese etapi Martin Etverk!

12. - 13.09.2020 alustati taas pärast pikka pausi Eesti squashi liigamängudega, millest M-liiga startis laupäeval ning harrastajate karikavõistluse uus hooaeg pühapäeval. 

M-liiga finaalis võitis, ütleme, et üks staažikamaid Eesti squashimängijaid, Rasmus Kurm Silver Saia't 3-1 (11-9, 11-9, 7-11, 11-9). Mäng oli pingeline ja ju aimas ohtu ka Rasmus, sest Silver oli poolfinaalis jagu saanud võitja heast sõbrast ja treeningkaaslasest, samuti pea legendistaatuses olevast Andri Taltsist 3-1 (11-3, 11-4, 4-11, 12-10). Ju mõjutas see kaotus Andrit ka kolmanda koha mängus, sest seal pidi ta alla vanduma teisele noorema generatsiooni esindajale Taaniel Sepale. Mäng Taanieli poolt vaadates 3-1 (11-4, 7-11, 11-6, 12-10).

Harrastajaid tuli kohale seitse mängijat. Nii Tallinnast, Tartust kui Pärnust, aga ka Tääksist! Võistlus toimus ühes alagrupis, kus kõik said kõigiga läbi mängida parem 3-st formaadis. Päeva viimases mängus otsustasid esikoha saatuse noor talent Martin Etverk ja juba pikalt squashi juures toimetanud, Tartu squashimängija, Jaanus Runthal. Martin võitis tasavägise mängu 2-0 (11-9, 11-7) ja saavutas esikoha! Kolmandaks tuli pea kaks aastat squashist eemal olnud pärnakas Urmas Lääne.

Detailsed tulemused RankedInis.


Pärnu Squashiklubi tänab kõiki osavõtjaid ja pealtvaatajaid, samuti Eesti Squashiföderatsiooni ning eraldi Guido Kaasikut maitsva kohvi eest, mida pakuti mõlemal võistluspäeval!

Auhinnad panid välja Indrek Rammo www.parimkohvipood.ee
ja Villu Niin www.kemitek.ee
Toitlustas Väike Mü koostöös teater „Endla“ pagaritega.

Kohtume uuesti juba 3.10 Pärnus, Pärnumaa meistrivõistluste esimesel etapil!
Järgmised liigaturniirid toimuvad 10.-11.10. Tallinnas, Tere Tennisekeskuses.