M, N ja harrastajate liiga tulemused

Nädalavahetusel toimunud ESqF M,N ja Harrastajate liiga võitjad olid Kristjan Pettai , Henri Aalmann, Valvo Semilarski ja Aliis Allas.

Nädalavahetusel toimunud turniiride  võitjad olid Kristjan Pettai , Henri Aalmann, Valvo Semilarski ja Aliis Allas.

M1 turniiri võitis Kristjan Pettai, kes finaalis alistas Paavo Piigi 3-1 ( 4:11, 11:6,11:6,11:7). Peale esimest geimi, kaotades Paavole  avaldas Kristjan arvamust,et „ peab vist kõvemini lööma hakkama“. Mõeldud-tehtud, järgnevad geimid võitis Kristjan.

Kolmanda koha peale mängisid Andri Talts ja Jaanus Pettai. Võitis Andri seisuga  3-0 ( 11:5,11:9,11:5)

8.Toivo Annus

M2 turniiri võitja oli Henri Aalmann, kes finaalis alistas Eveli Mälgi 3-0 ( 11:3,11:8,11:5) . Kolmanda koha peale mängisid omavahel Ardo Nõmm ja Jaan Kurm. Võitis Jaan Kurm 3-0 ( 11:3,11:1,11:4) .

Päeva põnevaimaid mänge oli poolfinaal Eveli Mälgi ja Ardo Nõmme vahel . Tasavägise mängu võitis Eveli 3-2 ( 11:8,11:9,10:12,2:11,13:15) . Tundus,et mängijad jätsid endast kõik sellesse mängu ja viimases mängus oli mõlemal power otsas.

10.Hillar Joon

Harrastajate karikavõistluse turniiri võitis Valvo Semilarski, alistades finaalis Risto Valdmaa 3-2( 8:11,9:11,11:8,11:6,11:7) . Kolmanda koha saavutas Villu Sepp alistades Erko Kulu 3-1 ( 9:11,11:8,11:2,11:3)