M1 turniiri Tartu Squashiklubis võitis Jaanus Pettai

Laupäeval, 14.novembril Tartu Squashiklubis toimunud meeste esiliiga turniiri võitis Tallinn Squash Rackets Club´i mängija Jaanus Pettai

Seekord alagruppides suuri üllatusi ei esinenud. Tasub ära märkida, et Indrek Rammol õnnestus Pauli vastu võita üks geim. Igaüks, kes on Pauliga mänginud, peaks teadma kui keeruline see on. Esimene suurem vastasseis oli Pauli ja Jaanuse vahel. Eelmisel turniiril Pärnus võttis Paul kindla võidu geimidega 2-0. Seekord, olles kõrgelt motiveeritud ja “koduseinte” abiga, õnnestus Jaanusel võtta 3-1 ( 11-13;11-7;11-8;11-8) revanšš. Teises veerandfinaali heitluses kohtusid “vanad sõbrad” Andri ja Rasmus. Nagu kombeks saanud, otsutati võitja alles viiendas geimis kiires lõppmängus.Andri võitis geimidega 3-2 (11-7;8-11;11-9;8-11;12-10).  Tundub, et Andri on viimasel ajal keskendunud just pikkade mängude mängimisse, sest peale tõsist lahingut Rasmusega, jätkus veel jõudu pidada Priiduga üks tõsine 5-geimine lahing. Vaatamata võitluslikule viiendale geimile, suutis Priit kindlustada endale geimidega3-2 (11-8;4-11;11-5;5-11;11-9) finaalikoha.
Teises poolfinaalis võitis Jaanus 3-0 Taurit. Kolmanda koha mängisid välja Tauri ja Andri. Selles mängus mängiti ka võistluste pikim geim mis lõppes seisuga 18-16 Andri kasuks. Peale jäi Andri seisuga 3-1 (18-16;7-11;11-8;12-10), mis kindlustas Andrile ka auväärse 3. koha.
Finaalis mängisid Jaanus ja Priit. Jaanus alustas küll esimest geimi enesekindlalt, kuid Priit ei andnud järgi ja sai kätte teise geimi võidu. Siiski suutis Jaanus ennast koguda ning võites järgmised kaks geimi kindlustas ta 3-1 (11-8;9-11;11-3;11-7) seisuga turniirivõidu.