M2 turniir Castor Squashiklubis võitis Aliis Allas

Laupäeval, 5.detsembril toimus Castor Squashiklubis Pärnus M2 turniir, milles võttis osa viimaste aegade rekordarv 23 mängijat.

Taaskord läks  tugeva tasemega M2 turniiri võit  õrnemasoo esindajale Aliis Allasele. Ei saa mainimata jätta, et sel hooajal on kõik M2 võidud läinud naistele!!

Oma Eesti liiga debüüdi tegi  lõunanaaber Maris Macjevskis, kes on Läti edetabelis 50.kohal. Alagrupis oli tal raskusi juba Castor Squashiklubi juunioridega ning pidi leppima alagrupi viimase kohaga ja kokkuvõttes saavutas ta tubli 21.koha. Sel korral osales meeste turniiril lausa 6 juuniorit, kes olid tõsiselt ´´näljased´´ ja näitasid suurepäraseid mänge raskete vastastega. Suurepärase turniiri tegi  Janvel Anderson, kes alagrupis alistas Kristjan Sinisoo 2-0 (11:7;11:8) ning kindlustas sellega endale pääsu poolfinaali. Poolfinaalis klubikaaslase Indrek Rammoga võitles ta tublilt ,kuid võit läks geimidega  3-0 (11:5,11:8;11:8) Rammole. Kolmanda koha mängus Jaak Heinlaga toimus kõva lahing, kus esimese geimi võit läks Janvelile, kuid kui Jaak oma ´´TÕ´´ särgi selga paneb, siis selle vastu ikka naljalt ei saa. Pingelise ja emotsionaalse mängu võitsid seekord kogemused, kuid noored astuvad juba tugevalt kannale. Mäng lõppes seisuga 3-1 (4:11; 11:6;14:12;11:4) Jaagule. 

Janveliga ühes alagrupis olnud Kirsika Kikkas hakkas samuti tõsiselt meestele vastu , väljudes alagrupist kolmandana ning kokkuvõttes saavutas väga hea 10.koha. Rõõm on näha tugevat naismängijat sirgumas.

Turniiri pikima geimi mängisid Henrik Kurm ja Toivo Annus. 15. koha esimene geim lõppes seisuga 22:20 Henrikule. Teise geimi võtti Toivo  11:7 ning tasavägine kolmas lõppes seisuga 12:10 Toivole. 

Tugevast D alagrupist väljus võitjana Aliis Allas, kes alistas oma suurima rivaali Reele Komi 2-0 , Tiit Elmesti 2-0 ning squashi come backi tegava Taavi Tammsaare 2-1. Aliisil oli seekord jõudu ja jaksu kõvasti ning poolikus oma igipõlise rivaali Jaak Heinlaga pikka mängu ei olnud. Mäng läks üsna kindlalt geimidega 3-0 (11:3;11:1;11:5) Aliisile. Viimasel ajal korduvalt Indrek Rammole kaotanud Aliis, lasi ka finaalmängu esimese geimiga Indreku juhtima, kuid siis tuli ikka tiiger välja ja tavägise teise geimiga 12:10 seisuga viigistas mängu. Kolmas ja neljas geim läksid punkt - punktis, kuid seekord õnnestus mõlemad Aliisil enda kasuks pöörata. Finaal lõppes seisuga 3 - 1 (8:11;12:10;11:7;11:8).

Väga , väga tublid olid ka Valga noored Gregor Roop ja Karl-Robert Mõttus. Meestega ei ole lihtne mängida ja sügav kummardus, et neil on julgust end meeste liigas proovile panna. 

 

Castor Squashiklubi tänab kõiki osalejaid vägeva turniiri eest. Pärnu klubi oli loomulikult ka väga rõõmus, et esineliku moodustasud kõik Castor Squashiklubi mängijad.

Kõige suurim tänu loomulikult veel  Väikesele Mü´le alati maitsvate pirukate ja salatite eest.

Paremusjärjestus.

 1. Aliis Allas - Castor Squashiklubi
 2. Indrek Rammo - Castor Squashiklubi
 3. Jaak Heinla - Castor Squashiklubi
 4. Janvel Anderson - Castor Squashiklubi
 5. Taavi Tammsaar
 6. Imre Kuusk
 7. Janno Kangur
 8. Kristjan Sinisoo
 9. Reele Komi
 10. Meelis Vallaste
 11. Taaniel Sepp
 12. Kirsika Kikkas - Castor Squahsiklubi
 13. Tiit Elmest
 14. Raul Sink
 15. Toivo Annus
 16. Henrik Kurm - Eesti Squahsiakadeemia
 17. Hillar Joon
 18. Toomas Õige - Valga TSK
 19. Walter Herold Veedla - Castor Squashiklubi
 20. Aivar Kommisaar- Tääksi Squashiklubi
 21. Maris Macijevskis
 22. Karl-Robert Mõttus - Valga TSK
 23. Gregor Roop - Valga TSK

Detailsed tulemused