Naiste liiga turniiri võitis Aliis Allas

Laupäeval, 12.septembril toimunud naiste liiga turniiri Castor Squashiklubis võitis Aliis Allas

Laupäeval, 12.septembril toimunud naiste liiga turniiri Castor Squashiklubis võitis Aliis Allas

Naiste liiga debüüdi tegid sel korral lausa kaks noort neidu. Toomas Õige õpilane Regina Reimaa Valgast ja Kilingi-Nõmmest pärit Marie Kuningas, kes sellest hooajast treenib Aliis Allase käe all. 

Loomulikult oodati Eesti meistrite Aliis Allase ja Reele Komi omavahelist duelli, kes juba esimese kohtumise pidasid alagrupis ning siis uuesti finaalis. Seekord  võitis Aliis kindlalt geimidega 3-0 mõlemad mängud, kuid Reele on optimistlik ning alustab sellest hooajast taas tõsisemate treeningutega ning lubas Eestikatel võtta selle, mis talle kuulub.

Meie noor koondislane Kiriska Kikkas oli samuti heas hoos. Reele vastu võttis ta poolfinaalis ühe geimivõidu, kuid vaatamata suurele tahtele, tuli väsimus ning vead. Mäng lõppes seisuga 3-1 (7:11; 11:7; 11:6; 11:6 ) Reelele. 

Kõige raskemad lahingud pidasid omavahel Küllike Hermet ja Mari-Liis Stalde, kellel õnnestus samuti mängida omavahel nii alagrupis, kui ka hiljem 5.koha peale. Mõlemad mängud lõppesid 3-2 Küllikesele. 

Paremusjärjestus:

  1. Aliis Allas
  2. Reele Komi
  3. Kirsika Kikkas
  4. Kadri Kollamaa
  5. Küllike Hermet
  6. Mari-Liis Stalde
  7. Marie Kuningas
  8. Regina Reimaa
  9. Meelika Muiso

Castor Squahsiklubi tänab kõiki osalejaid.

Järgmine naiste liiga turniir juba 17.oktoobril Tartus. Uus edetabel ilmub lähiajal. palume uue kodulehe tehniliste probleemide tõttu kannatust.