Naiste liiga turniiri võitis Kirsika Kikkas

Laupäeval, 13.detsembril Tartu squashiklubis toimunud naiste liiga turniiri võitis Kirsika Kikkas

Laupäevasest N1 turniirist võttis osa seekord 9 naist. Võidu võitles edukalt välja Kirsika Kikkas, kes on selle sügise turniiridel pidanud korduvalt leppima teise kohaga. 
 
Alagruppide mängudes näitas oma väga head taset ja võitles end B alagrupi  esimeseks Castor Squashiklubi noor Ketlin Loob . A alagrupi võitis kindlalt Kirsika Kikkas. Poolfinaalides  alistasid ka mõlemad  alagruppide teiseks jäänud Meelika Muisot  ning Küllike Hermeti. Finaali mängus treeningkaaslaste vahel näitas Ketlin taaskord väga head mängu ja osutas head vastupanu Kirsikale. Midagi ei jäetud juhuse hooleks, iga punkti võitles Kirsika välja.Mäng lõppes geimidega 3-0 (11:6;12:10;11:5) Kirsikale.
 
Küllikese kolmas koht oli ilmselge. Ülejäänute kohamängudes oli rohkelt põnevust.  Mängud olid pikad ja vägagi tasavägised. Kristini ja Hannela tasavägises mängus oli jooksmist iga palli järgi. Kadri on mängudes taaskord stabiilne ja võitles välja 5. koha. Turniiri noorim osaleja Valga TSK noor Regina Reimaa võitles tublilt naiste vastu, kuid seekord jäid veel kogemused peale. 
 
Aitäh korraldusele, Tartus on ikka ja jälle head tikuvõileivad ning personaalselt serveeritav kohv. Alati mõnus tulla ja nautida squashi! 
 
 
Paremusjärjestus:
 
1. Kirsika Kikkas - Castor Squashiklubi
2. Ketlin Loob - Castor Squashiklubi
3. Küllike Hermet 
4. Meelika Muiso
5. Kadri Kollamaa - Castor Squashiklubi
6. Kristin Viikmaa 
7. Hannela Artus 
8. Anne-Ly Viikmaa- Castor Squashiklubi
9. Regina Reimaa - Valga TSK