Selle hooaja turniirid

Eesti valitsus kuulutas välja eriolukorra, mis keelab 1.maini kõik spordivõistlused.

Koroonaviiruse ohjeldamiseks kehtestas valitsus riigis eriolukorra, mis keelab spordivõistlused 1.maini. See tähendab. et ära jääb aprilli M1, M2 ja harrastajate liiga etapp. Kutsume üles kõiki mängijaid vähemalt  järgmised 2 nädalat rohkem kodus olema ja squashiväljaku treeningute asemel tehke alternatiivina üldfüüsilist trenni kodustes tingimustes või õues.

Seenioride ja juunioride Eesti meistrivõistlused, mis on planeeritud 9.mai jäävad hetkel antud kuupäevale, kuid Eesti Squashiföderatsiooni juhatus võtab vastu otsused jooksvalt vastavalt valitsuse ja Tervishoiuameti juhtnööridele. Kui olukord ei ole muutunud, siis lükatakse ka maikuu turniirid edasi.

Samuti tühistati ja lükati edasi Eesti-Läti maavõistlus.Uut kuupäeva ei ole veel kokku lepitud

Euroopa Squashiföderatsioon (ESF)  on selle nädala jooksul tühistanud enamik turniire, sealhulgas Euroopa meeskondlikud divisjon 3 meistrivõistlused, kuhu oli minemas ka Eesti naiste koondis, U19 EM, kus pidi osalema Eveli Mälk ning ESF Level 1 treenerite koolitus, kuhu olid minemas Kirsika Kikkas, Laura-Liisa Lilleleht ja Walter Herold Veedla. Kus, millal turniirid /üritused toimuvad ei oska ESF veel öelda. Olukord on keeruline ja vajab kohanemiseks aega, kuid kindlasti proovitakse leida võimalused need selle aasta sees ära teha.