Squashimängija koroona challenge

Squashimängija koroona challenge'i võitsid Meeika Muiso ja Anneli Erm-Etverk

Koroonaviirus võttis kevadel squashimängijatelt võimaluse väljakul trenni teha, kuid ei seganud õues sportimast. Squashimängija koroona challengiiajal läbiti üle 4,600km ja põletati korralikult kaloreid. 

Kõige aktiivsema squashimängija tiitli võitis Meelika Muiso, kes ületas tegelikult kõik osalejad treeningkestvuse poolest.

Squashimängija koroona challenge'st võisid osa võtta ka lihtsalt squashi fännid ja selles kategoorias võitis ülekaalukalt meie noore talendi Martin Etverki ema Anneli Erm - Etverk.

´´Squashi juurde jõudis Martin 2016 aastal läbi klassivendade, kes enamus enam ei mängi. Mina olen siis lapsevanem, kes sõidutab teda võistlustele ja käin kaasa elamas. Squashi ringkonnas on hästi tore seltskond. Hästi tore on vaadata, kuidas elatakse kaasa üksteisele ja ka jagatakse õpetussõnu. Ise olen ühe korra käinud squashi proovimas ja arvan, et see ei jää viimaseks. ´´


Suured tänud kõikidele osalejatele, kes liitusid võistlusega endomondos ja neile, kes tublilt saatsid oma treeningute väljavõtteid e-mailile.