Teeme tutvust ESqF toetajatega - Koopiatehas

Eesti Squashiföderatsioon tänab Koopiatehast pikaajalise koostöö eest!

Koopiatehas on tore ettevõte, kes on olnud abiks erinevate turniiride, aga  eelkõige Eesti meistrivõistluste jaoks vajamineva printimisega juba mitmeid aastaid. Eesti Squashiföderatsioon tänab meeldiva koostöö eest!

Netwerken OÜ / Koopiatehas on 2004 aastal asutatud kontoritehnikaga tegelev ettevõte, mille kontorid asuvad Pärnus Suur-Jõe 60 ja Tartus Ülikooli 10.

''Meie põhilisteks tegevusaladeks on kontoritehnika müük, remont, hooldus, rent, paljundamis- ja printimisteenused ja kassettide renoveerimine. Suuremateks klientideks on Pärnu Linnavalitsus, Tartu Linnavalitsus, enamik koole ja lasteaedu Pärnus, mitmed tootmisettevõtted üle Eesti.

Meie "koopiatehased" on loodud selleks, et koopiad, väljaprindid ja muud materjalid saaksid kiiresti ja korralikult tehtud kuni lõppviimistluseni, kas siis Teie juures meie hooldatud seadmetega või vajadusel teenusena hoopis meie koopiatehases.

Squashi toetame printmaterjalidega ning kogu südame ja hingega, sest ettevõtte omanike poeg Walter Herold Veedla on noor edasipürgiv mängija, kelle eesmärgiks on jõuda tippu!''