Teeme tutvust ESqF toetajatega -DRAGONET RENT

2020 Eesti meistrivõistlustele pani õla alla Dragonet Rent.

Eesti Squashiföderatsioon tänab meeldiva koostöö eest 2019/20 hooajal Dragonet Renti, kes oli üks 2020 Eesti meistrivõistluste toetajatest.

Dragonet Rent tegeleb sõiduautode ja väikebusside lühi- ja pikaajalise rentimisega. Lisaks kuuluvad teenuste hulka ka juhiga rent, pulmaauto rent ja transfeer teenus. Kõik rendiautod ja väikebussid on väga heas korras. Väikebussid on 9-kohalised, hea varustusega ja ökonoomsed. Esinduslikeks sõitudeks- näiteks pulmadeks või pidulikeks üritusteks- on pakkuda luksuslik Mercedes-Benz S-klass ja suuremale seltskonnale Mercedes-Benz V-klassi väikebuss.

Dragonet Rent taga seisab squashimängija  Argo Kästik , kes vahelduva eduga on squashi harrastanud u 10 aastat. Argo on ka Harrastajate KV võitja ning viimastel  hooaegadel  on osalenud M2 liiga turniiridel ning tegi veebruaris ka oma EMV debüüdi.

Argo mängib squashi , sest see annab hea füüsiline koormus lühikese aja jooksul ja samuti  meeldib, et squashis on alati võistlusmoment ka sees, kuna mängitakse üldiselt kellegagi koos, kasvõi sõbraga/tuttavaga.
 
 

Koroonaviirus ei takista sõiduautode ja väikebusside rentimist. Koroona viiruse olukorraga seoses  järgib Dragonet Rent kõiki eriolukorra reegleid ning desinfitseeritakse kõik sõidukid vahetult enne rendile andmist, nii et muretsemiseks ei ole põhjust.

www.dragonetrent.ee

info@dragonetrent.ee