Teeme tutvust ESqF toetajatega -ELIP

Jätkame ESqF toetajate tutvustamisega. 2020 Eesti MV-le pani õla alla ELIP

2020 Eesti meistrivõistlustele pani oma õla alla  ELIP.

Elip on ettevõte, mis on 10 aastat osutanud Ameerika Ühendriikide urgent care kliinikutele meditsiinilise kodeerimise teenust ning hetkel arendadakse selle teenuse automatiseerimiseks tarkvara.

  

Meditsiinilise vanemrobotina on hr Elip arenenud, intelligentne, omamoodi kodeerimisrobot. Hr Elip vastutab selle eest, et kodeerimisprotsess oleks tõhus ja täpne. Ta on veatu, vilunud ja väsimatu meeskonnaliige, keda armastatakse kontoris. Töötades ööpäevaringselt, õpib ta iga päev midagi uut, et oma automatiseerituse taset tõsta. Tegelikult on Elip kindlalt otsustanud automatiseerida  90% talle antud meditsiinilistest graafikutest ja lubab seda protsenti tulevikus veelgi suurendada.

 

Eesti Squashiföderatsioon on ääretult tänulik, et ELIP leidis oma tee squashini ja aitas kaasa Eesti squashi tähtsaima sündmuse toimumisele. Koroonaviiruse tõttu ei ole Eesti squashikogukond ammu turniiridel kokku saanud,  õnneks on tänaseks taas lubatud väljakul treeningud. Eesti meistrivõistlused jäidki paljude jaoks viimaseks turniiriks enne kui eriolukord välja kuulutati.

Meenutage neid toredaid hetki  Eesti meistrivõistlustest  ja siin ka  turniiri video kokkuvõte.