Teeme tutvust ESqF toetajatega -FYSIOMEDICA

Fysiomedica on aidanud juba aastaid Eesti squashimängijatel tervena püsida ning vigastustest kiiresti taastuda. 

FYSIOMEDICA füsioterapeudid on Eesti squashimängijaid  läbi aastate toetanud oma nõu ning oskustega, eesotsas Jaana Torpiga. Jaana on olemas olnud meie koondislaste jaoks, aidanud noorsportlasi ning olnud abiks kõikidel Eesti Squashiföderatsiooni suurematel  võistlustel.

FysioMedica on kaasaegne füsioteraaapiakeskus oma ala entusiastide ja uuenduslike taastusravi seadmetega.

Nad aitavad Teil üle saada vigastustest, lihas- või liigesvaludest, taastuda operatsioonist või lihtsalt säilitada head tervist.

Koroonaviirus on  küll võtnud hetkel võimaluse mängida squashi , kuid see ei tähenda, et sul ei oleks võimalust enda keha eest hoolitseda ja end vormis hoida. Praegu on just praim aega vaadata sissepoole ning tegeleda tervise probleemidega, mis otseselt ei ole kiiret elutempot seganud, kuid alati on tegelikult taustal olemas. On see kergelt valutav selg, liigese probleemid või ei ole sul olnud aega varasematest vigastustest korralikult taastuda ning kõik need nõrgad kohad annavad end treeningutel või võistlustel  tunda. Nüüd on just see õige aega sellega tegeleda. Kui vajad nõu, mida täpsemalt teha, siis  FysioMedica teeb  soovijatele e-konsultatsioone .  Registreeruda saab nende  kodulehel http://fysiomedica.ee/broneeri-aeg (valides teenuseks e-konsultatsioon), e-mailil: info@fysiomedica.ee või telefonil 58844868!

 

Millist trenni kodus teha? Fysiomedica facebooki lehelt leiab leiab häid videosid koduseks treeninguks!

FysioMedica asub Kotka Tervisemajas  Kotka 12, Tallinn , C maja, 2. korrus

Facebook : https://www.facebook.com/spordivigastused/

Kodulehekülg: http://www.fysiomedica.ee/

Eesti Squashiföderatsioon on ääretult tänulik kogu Fysiomedica tiimile ja eelkõige Jaana Torpile, et meil on olnud võimalus oma sportlased nii headesse kätesse usaldada.