N-league-rating

JrkMängijaKlubiPunktid6.etapp1.etapp2.etapp3.etapp4.etapp5.etappEMVEelmineMuutus
TallinnTallinnTallinnTartuTallinnTallinnTalinn
MMMMMMM
Punktid aeguvad:09.04.2210.09.2215.10.2212.11.2203.12.2214.01.2312.02.23
1Kristjan PettaiTallinn Squash Rackets Club512.5*50050050050055010
2Priit LumiEesti Squashiakadeemia483.75*470470*45050047049520
3Paul PiikEesti Squashiakadeemia473.2547050045047341
4Jaanus PettaiTallinn Squash Rackets Club471.75*430*4504504704505173-1
5Rasmus KurmEesti Squashiakadeemia440450410*360470430*40750
6Andri TaltsEesti Squashiakadeemia432.5*410*430430430430*41044060
7Silver SaiaEesti Squashiakadeemia412.25400*390410410*38042970
8Kaarel SimmEesti Squashiakadeemia394.5*330*35037040039041880
9Eveli MälkEesti Squashiakadeemia392.5410*29037039040090
10Martin EtverkEesti Squashiakadeemia383.75390400360385100
11Margus Vilisoo376.5360*350390360*320396121
12Kristo PukkCastor Squash373.5350400*270370374131
13Kristjan SinisooEesti Squashiakadeemia368.25380380350363141
14Taaniel SeppEesti Squashiakadeemia347.2539040028031911-3
15Ivar PuuseppTääksi Spordiklubi345.5350*290*250300380*270352161
16Indrek ViikmaaTartu Squashiklubi332.538036033026015-1
17Taavi TammsaarCastor Squash330370330290330269
18Vladimir KatohhinTallinn Squash Rackets Club325.25*270*310*30031034031034117-1
19Raivo MittTallinn Squash Rackets Club316.25*260330320340*18027518-1
20Kaspar SimulmanEesti Squashiakadeemia311.75*26029033033029719-1
21Oliver ObergEesti Squashiakadeemia297250380250*24030820-1
22Erko KuluEesti Squashiakadeemia294*230270350270*17028621-1
23Aivar KommisaarTartu Squashiklubi273.5*21023032028026422-1
24Timm RannuTallinn Squash Rackets Club262.532020031022023-1
25Guido KaasikTallinn Squash Rackets Club260.75240*230320230253250
26Hillar JoonTallinn Squash Rackets Club258*22030025024024224-2
27Eino VaaralaCastor Squash237.5240210300200281
28Erkki KiiverSaaremaa Squashiklubi227.5360340210291
29Mikk Piiber225280280340301
30Risto ValdmaaTääksi Spordiklubi220280350250311
31Valvo SemilarskiTartu Squashiklubi207.5340260230332
32Jaan KurmEesti Squashiakadeemia170310370342
33Espar SamblikTääksi Spordiklubi157.537026027-6
34Marger Porman14530028032-2
35Richard Õng 120290190361
36Mari-Liis StaldeEesti Squashiakadeemia117.5200270371
37Jaanus RunthalTartu Squashiklubi115220240381
38Walter H VeedlaCastor Squash112.75451391
39Rait OolEesti Squashiakadeemia105260160401
40Meelis VallasteSaaremaa Squashiklubi80320411
41Raul SinkSaaremaa Squashiklubi77.5310421
42Lukas pressEesti Squashiakadeemia75300431
43Henri AalmannTartu Squashiklubi72.529035-8

F-league-rating

JrkNimiKlubiPunktid2.etapp3.etapp1.etappEMVEelmineMuutus
15.01.2212.02.2214.01.2312.02.23
TallinnTartuTallinnTallinn
1Kirsika KikkasTreeningstuudio Fookus16925025017610
2Hannela ArtusSaaremaa Squashiklubi154.520022019853
3Anne-Ly ViikmaaTartu Squashiklubi152.514018018011041
4Mari-Liis StaldeEesti Squashiakadeemia147.752202501213-1
5Elise Nikonov1451602202002-3
6Anneli Erm-EtverkEesti Squashiakadeemia13312014014013260
7Eveli MälkEesti Squashiakadeemia68.7527581
8Monica GalianoTartu Squashiklubi64.7516099113
9Katsiaryna HaspadarykEesti Squashiakadeemia6216088123
10Aliis Allas Castor Squash60.5242uusuus
11Reele KomiEesti Squashiakadeemia552209-2
12Kadri KollamaaCastor Squash5020010-2
13Kertu LaanelaEesti Squashiakadeemia451807-6
14Laura-Liisa LillelehtCastor Squash38.515413-1
15Gerli Mir35.75143uusuus
16Maarja KalbusCastor Squash32.513014-2

PAF Amature KV

JrkNimiPunktid1.etapp2.etapp3.etapp4.etapp5.etappEelmineMuutus
TallinnTallinnVõruTartuTallinnVõru
09.04.2210.09.202208.10.202212.11.202203.12.202228.01.2023
1Marger Pormann25025025025025025010
2Rait Ool156*14020020020020018020
3Oskar Talts13222022022030
4Anneli Erm-Etverk12810012013013016040
5Anne-Ly Viikmaa9013016016072
6Indrek Penk88220220126
7Monica Galiano861101401805-2
8Hannela Artus6418014080
9Ahti Lind549018090
10Pol Teyra Galiano54130140100
11Katsiaryna Haspadaryk52120140198
12Sithuka Liyanage5025011-1
13Roland Käär46120110207
14Jaanus Runthal442206-8
15Daniil Petelin40200227
16Koit Kangur4020013-3
17Hugo Arvisto3618014-3
18Antonio Manuell3618015-3
19Riko Hendrik Paavel3618016-3
20Igor Krupenski3216017-3
21Rando Raudsepp3216018-3
22Kaiko Kalvistu26130uusuus
23Kristo Kalvistu24120uusuus
24Sven Truupõld2412021-3

PAF Seniors KV

There is no table associated with this shortcode.

2020/2021 SEASONAL REGULATIONS

The EsqF ranking table is accessible to players who have an ESqF player’s license and participate in ESqF league tournaments. The ranking table determines the players who won the Estonian championship – 32 for men and 16 for women.

2020/21 hooaja (sept – mai)  jooskul toimub meeste liigas (M-liiga) 6 turniiri; naiste liigas (N-liiga) 4 turniiiri + EMV.

M- ja  N-liiga reiting kujuneb jooksvalt turniirile eelnenud 365 päeva jooksul parima nelja turniiri keskmise punktisumma põhjal. Kui Mängijal on tulemusi vähem kui neljalt turniirilt, jagatakse saadud punktid neljaga.

Eelmise hooaja Turniiri punktid aeguvad peale käesoleva hooaja vastava etapi toimumist (eelmise hooaja esimese etapi punktid aeguvad pärast esimest etappi jne).  

Harrastajate karikavõistlus

Harrastajatele on kuuest osavõistlusest koosnev karikavõistlus, millest arvesse läheb 5 paremat tulemust ning mille tulemusena selgub hooaja lõpus karikavõitja. Harrastajate KV osalejad ei pea omama ESqF mängija litsentsi.  Karikavõistlusel ei saa osaleda EsqF reitingutabeli 32 esimest mängijat. Edetabel moodustub sarnaselt M- ja N-liigale.

Seenioride karikavõistlus

Seenioridele on neljast osavõistlusest koosnev karikavõistlus, millest arvesse läheb 3 paremat tulemust ning mille tulemusena selgub hooaja lõpus karikavõitja. Seenioride KV osalejad ei pea omama ESqF mängija litsentsi. Karikavõistlusest võib osa võtta mängija alates 40ndast eluaastast. Edetabel moodustub sarnaselt M- ja N-liigale.